Czwartkowy mecz Lechii Gdańsk z Jagiellonią Białystok rozstrzygnie o tym, która z tych dwóch ekip zostanie zwycięzcą rozgrywek Totolotek Pucharu Polski w sezonie 2018/19. Z okazji tego spotkania bukmacher STS przygotował promocję dla swoich graczy.

2 maja: Bonus mobilny STS na finał Pucharu Polski!
2 maja: Bonus mobilny STS na finał Pucharu Polski!

Mobilny bonus od STS

Tylko w dniu dzisiejszym (czwartek 2 maja) do godziny 23:59 klienci marki STS mogą zgarnąć specjalną premię w wysokości 40 PLN. Na darmowy voucher nie mogą liczyć jednak wszyscy.

Oferta specjalna jest skierowana bowiem wyłącznie dla graczy, którzy dotychczas nie korzystali z aplikacji mobilnej i zdecydują się to zrobić we wspomnianym powyżej okresie.

Krok po kroku wygląda to tak:

  1. Pobierz najnowszą wersję aplikacji STS na urządzenie z systemem Android lub iOS;
  2. Zaloguj się na swoje konto online;
  3. Potwierdź chęć aktywowania bonusu w dniu 2.05.2019 od godziny 01:00 do godziny 23:59.

Otrzymany bonus do STS należy następnie aktywować i wykorzystać za zakłady sportowe u organizatora akcji. Dopiero po spełnieniu tego warunku będzie możliwa wypłata środków na konto bankowe.

darmowy bonus w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Rejestracja w Internecie

Nie masz jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego w STS? Możesz założyć je w każdej chwili na oficjalnym portalu marki. To nic nie kosztuje i zajmuje zaledwie kilka minut.

Podczas wypełniania formularza, w którym należy podać dane osobowe, które umożliwią weryfikację użytkownika, można skorzystać też ze ekskluzywnego kodu promocyjnego.

Po wpisaniu w odpowiednią rubrykę hasła „BETONLINE” nowy gracz może liczyć na freebet 29 PLN już za samo założenie konta, jeszcze przed dokonaniem depozytu.

Oferta powitalna STS

Nowi klienci opisywanej firmy bukmacherskiej mogą jednak liczyć na znacznie więcej. Poza ogólnodostępnymi promocjami dla wszystkich graczy, czeka na nich również bonus dedykowany tylko im.

Mowa o premii za pierwszą wpłatę, która może przynieść nawet dodatkowe 1 000 PLN na start przygody z opisywanym bukmacherem online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułBonus na KSW 48 od forBET!
Następny artykułNawet 500 PLN od forBET, ale tylko w piątek 10 maja!