Bukmacher Forbet ma dla graczy propozycję: jeden gol Polaków to 20 PLN bonusu na konto. I tak bez limitu, a więc wszystko w nogach Biało-Czerwonych!

20 PLN za każdą bramkę Polski z Macedonią w Forbet!
20 PLN za każdą bramkę Polski z Macedonią w Forbet!

Forbet na eliminacje Euro 2020

Masz konto na stronie bukmachera Forbet? Jeżeli nie, nie możesz skorzystać z tej promocji. Oczywiście, w każdej chwili możliwe jest zapisanie się i rozpoczęcie gry. Przypominamy, że na start można zgarnąć bonus powitalny.

W ramach najnowszej promocji Forbet ma dla graczy 20 PLN premii za każdą bramkę strzeloną przez piłkarską reprezentację Polski w meczu z Macedonią Północną.

forbet kod promocyjny. Wpisz: BETONLINE
forbet kod promocyjny. Wpisz: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie online

Co musisz zrobić, by zakwalifikować się do tej promocji? To bardzo proste:

  • Stawiasz kupon za dokładnie 79 PLN
  • Musisz postawić przynajmniej trzy zakłady z eliminacji Euro 2020
  • Na twoim kuponie musi znaleźć się typ związany z meczem Polski z Macedonią Płn.
  • Kurs minimalny to 1.30!
  • Tylko oferta przedmeczowa, zakłady LIVE się nie kwalifikują!

Na jedno konto gracza przypada tylko jedna premia. Nie oznacza to jednak, iż otrzymać można tylko 20 PLN. Trzy gole Polski to 60 PLN, cztery 80 i tak dalej, i tak dalej!

Konto na stronie bukmachera to nie tylko możliwość obstawiania meczów. Warto dodać, że udostępnione są tu także Forbet transmisje za darmo dla każdego klienta!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułTurniej LV BET na MŚ U-20 w Polsce! 3000 PLN do wygrania!
Następny artykułTotalbet zwraca przegrane w Wirtualnych Sportach!
Doświadczony typer, który lubi zajmować się obstawianiem tenisa i koszykówki. Najlepszy bukmacher to dla mnie taki, który oferuje darmowe mecze i zakłady live w tym samym czasie! :)