Betclic jest jednym z bardziej znanych bukmacherów internetowych na polskim rynku. Spółka zarejestrowana na Malcie działała w Polsce jeszcze przed wprowadzeniem tak zwanej ustawy „antyhazardowej”, która dość znacznie ograniczyła działanie tego typu bukmacherów. We wrześniu 2018 roku Betclic otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów. Co ciekawe, klienci na przedstawienie oferty i uruchomienie strony internetowej czekali prawie rok – witryna wystartowała dopiero w lipcu 2019 roku.

Betclic Polska. Oferta + specjalne bonusy. Jakie są opinie graczy?
Betclic Polska. Oferta + specjalne bonusy. Jakie są opinie graczy?

Betclic.pl strona do obstawiania

Podobnie jak główni konkurenci na rynku, Betclic także zaangażował się w sponsorowanie polskiego sportu. Na obecną chwilę beneficjentami tego modelu biznesowego są dwie drużyny występujące w Ekstraklasie – Lechia Gdańsk i Piast Gliwice. Także seniorska reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn podpisała umowę sponsorską z bukmacherem. Wybranie tych zespołów do współpracy wydaje się bardzo przemyślane i logiczne z marketingowego punktu widzenia.

Witryna internetowa bukmachera www.Betclic.pl naturalnie nawiązuje do kolorów logotypu firmy. Strona utrzymana jest w przyjemnej biało-czerwonej kolorystyce i pewnymi fragmentami przypomina wygląd jeszcze sprzed zniknięcia z polskiego rynku. Niestety styl wydaje się nieco ciężki i mało intuicyjny – to wszystko za sprawą środkowego modułu, który jako jedyny element na stronie jest ruchomy. W bocznych sektorach panuje klasyczny układ wyboru kategorii zdarzeń i podglądu kuponu. Co ciekawe w górnej części witryny brakuje e-sportu i sportów wirtualnych – te ostatnie są niedostępne w katalogu wydarzeń Betclic.

bukmacher sts online bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS kod promocyjny na freebet 29 PLN

Bonusy bukmacherskie w Betclic. Co można odebrać?

Oferta promocyjna Betclic może wydawać się na pierwszy rzut oka bardzo skromna i rzeczywiście taka jest. Oczywiście nie brakuje bonusów od pierwszego depozytu – tutaj maltańska spółka stawia na zakład bez ryzyka za maksymalnie 550 złotych. W przypadku niepomyślnych wyników dla gracza, Betclic zwraca pełną kwotę na konto użytkownika. Jeśli jednak uda się wytypować same poprawne zdarzenia, to w przypadku chęci wypłaty środków, należy je najpierw obrócić 6-krotnie, po kursie minimalnym 2.0.

Bonus Betclic w wysokości 550 złotych można odebrać tylko i wyłącznie w przypadku wpisania kodu promocyjnego „KOD550” przy rejestracji.

Bardzo ciekawą propozycją, jest tak zwane Multi+, czyli procentowe zwiększenie wartości wygranej kuponu z co najmniej pięcioma zdarzeniami. Dla przykładu, jeśli wybierzemy pięć meczów na kuponie oznaczone znakiem Multi+ i ten okaże się zwycięski, to zarobimy 7% więcej niż „normalnie”. Powyżej 13 postawionych wydarzeń na kuponie, bukmacher dopłaca 50% więcej.

Jednym z ciekawych rozwiązań promocyjnych, jest też Totatlizator Betclica. To oferta skierowana dla użytkowników, którzy chcieliby typować zdarzenia wybrane lub stworzone przez bukmachera. Minimalna pula nagród wynosi 10 tysięcy złotych, ale będzie ona powiększona o 5% z każdego postawionego kuponu. Typer musi wytypować do 23 grudnia 2019 roku 14 wydarzeń za minimalną stawkę 10 złotych.

Przykłady zakładów:  – Czy Wilfredo Leon zostanie wybrany do najlepszej trójki plebiscytu na Sportowca Roku?  – Czy WOŚP pobije kolejny rekord swojej zbiórki?  – Ilu widzów zgromadzi Sylwester z Dwójką?

Na samym końcu nie sposób nie wspomnieć o niezwykle rozwiniętym systemie wypłat podczas trwania postawionych zdarzeń. Betclic w przeciwieństwie do swoich konkurentów pozwala na wyciągnięcie pieniędzy nie tylko w trakcie spotkań, ale także jeszcze przed nimi. Podstawowym warunkiem umożliwiającym dokonanie cash-outu jest fakt, iż ewentualnie wypłacona suma musi być wyższa od postawionej.  

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Betclic bukmacher opinie graczy

Rozpoznawalność Betclic w Polsce z całą pewnością jest dużo większa niż innych, nowych marek takich jak PZBUK czy TotalBetu. Nie wiadomo czy to dlatego spółka, jak już wcześniej wspomnieliśmy, proponuje bardzo skromną liczbę promocyjnych ofert zarówno dla nowych, jak i zarejestrowanych użytkowników.

Można także trochę narzekać na umiejscowienie czatu na żywo ze specjalistami z biura obsługi. Jest ono schowane i niedostępne ze strony głównej, dostępne dopiero po wejściu w profil użytkownika i kliknięcie przycisku „FAQ”.

Naturalnie są także pozytywne strony Betclica i z całą pewnością na pierwszy plan wysunąć można bardzo zaawansowany system cash-outów. W tej dziedzinie bukmacher znacznie odstaje na plus od pozostałej konkurencji w Polsce. Przyjemnie dla oka wyglądają także popularniejsze zdarzenia na żywo.

Oferta zakładów Betclic 2020

Legalny bukmacher Betclic oferuje swoim klientom dość konserwatywne kategorie wydarzeń. Mowa tutaj o zwykłych zakładach bukmacherski, zakładów na żywo i e-sport. Ten ostatni schowany jest w lewym panelu, pomiędzy innymi wydarzeniami i żeby go znaleźć, trzeba się uważnie wczytać. Zaskakujący jest także brak sportów wirtualnych w ofercie, które są niezwykle popularne i lubiane przez specyficzną część graczy.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułeWinner bonusy, opinie, kod promocyjny 2020
Następny artykułZarabianie na grach, czyli zakłady bukmacherskie e-sport
Doświadczony typer, który lubi zajmować się obstawianiem tenisa i koszykówki. Najlepszy bukmacher to dla mnie taki, który oferuje darmowe mecze i zakłady live w tym samym czasie! :)