Ty także zastanawiasz się nad tym zagadnieniem? Ogólnie każda firma bukmacherska (z wyżej wymienionych) ma po swojej stronie wiele walorów. Trudno jednoznacznie stwierdzić, kto jest najlepszy. Niemniej jednak eksperci coraz częściej wskazują na Betfan. Swoich zwolenników mają także Fortuna i STS. Zapoznaj się z krótką charakterystyką tych podmiotów hazardowych i sam oceń, który z nich jest obecnie najlepszy.

Betfan, Fortuna i STS - kto jest najlepszy?

Co oferuje Betfan?

Wielu ekspertów oraz Klientów wskazuje, że aktualnie najlepszym podmiotem hazardowym jest Betfan. Na pewno ta firma bukmacherska ma rozmaite, bardzo solidne argumenty po swojej stronie. W pierwszej kolejności warto generalnie zauważyć, że ten podmiot hazardowy działa zgodnie z przepisami. Jeśli chodzi o sposoby obstawiania, to są tutaj trzy (podobnie, jak w pozostałych firmach bukmacherskich). Możesz zatem typować online lub przy pomocy aplikacji mobilnej. Ostatnio ten podmiot otworzył nawet swój Sport Pub, gdzie można grać stacjonarnie. Na pewno warte podkreślenia jest tutaj to, że ta firma bukmacherska oferuje bardzo dobre bonusy na start. Jakie konkretnie? Betfan zakład bez ryzyka cieszy się sporym zainteresowaniem, ale nie jest to zaskakujące (szczególnie dla osób, które znają warunki promocji). Możesz liczyć na to, że po zarejestrowaniu konta i wpłaceniu pieniędzy otrzymasz świetne warunki. Na start jest oferowany cashback do 600 PLN. Masz już zaksięgowane pieniądze? Należy zaznaczyć, że potem trzeba już tylko obstawić kupon. Jeśli Ci się nie uda wygrać, to otrzymasz zwrot stawki. Aż do 600 PLN. Z kolei przy drugim depozycie możesz otrzymać podwojenie wpłaty (i to nawet do jednego tysiąca PLN).

Jakie promocje przygotowała Fortuna?

W tym podmiocie hazardowym nie brakuje wielu atrakcji. Właśnie m.in. dla nowych użytkowników. Należy zaznaczyć, że ta firma bukmacherska jest w 100% legalna. Dodatkowo nowy user może liczyć np. na promocję bez konieczności realizowania depozytu. Co należy zrobić, by ją zainkasować w praktyce? Trzeba tylko zarejestrować się, a potem wpisać właściwy kod promocyjny w stosowne pole. Dzięki temu otrzymasz 2800 punktów lojalnościowych. Te oczka będziesz mógł zaś potem wymienić na zakład bez ryzyka (20 PLN). Co jeszcze przygotowała dla nowych userów ta firma bukmacherska? Fortuna zapewnia zwrot stawki. Jeśli zatem będziesz miał już założone konto, wpłacisz pieniądze, zagrasz pierwszy kupon i przegrasz, to nie musisz się tym szczególnie martwić. Wszak otrzymasz zwrot stawki nawet do 600 PLN.

Na co można liczyć w STS?

Ta firma bukmacherska jest bardzo często wybierana. Dlaczego tak się jednak w ogóle dzieje? Powodów nie brakuje. Na pewno dla Klientów liczy się to, że ta firma bukmacherska działa legalnie. Dodatkowo STS oferuje świetne promocje na start. W końcu już teraz możesz zainkasować nawet 1500 PLN. Aby to było możliwe w praktyce, należy założyć konto i wpłacić trzy razy pieniądze (w ciągu miesiąca). Dzięki temu zgarniesz 100% do 300 PLN, 50% do 500 PLN i 50% do 700 PLN.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułIntuicja czy sprawdzone typy – co jest receptą na wygraną?
Następny artykułTurniej mężczyzn: kto ma największe szanse na triumf we French Open?