Czy na pewno w Betfan można obstawiać zgodnie z prawem? Tak, to legalny w Polsce bukmacher, który dla nowych graczy ma nawet 3050 złotych bonusu!

Betfan legalny w Polsce? Tak, a na start do 3050 zł!
Betfan legalny w Polsce? Tak, a na start do 3050 zł!

Betfan PL – bonus online

Betfan legalny w Polsce jest od niedawna, dlatego wiele osób jeszcze może tej marki nie kojarzyć. Warto jednak znać również i ją, szczególnie, iż interesuje coraz większe grono typerów.

Jak przystało na nowoczesnego bukmachera, Betfan ma dla nowych graczy specjalny bonus. W chwili obecnej jest to nawet 3050 złotych! Tak, to zdecydowanie najwyższa premia dostępna w Polsce!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jak odbiera się bonus w Betfan?

  1. Rejestracja na stronie bukmachera
  2. Pierwsza wpłata
  3. Jeśli gracz wprowadzi kod promocyjny „BETONLINE” – dostaje do 50 zł jako freebet!
  4. Odbieranie standardowej premii do 3000 !

Betfan kod promocyjny

Jak łatwo policzyć, razem z freebetem do zdobycia jest nawet 3050 złotych. Trzeba jednak podkreślić, że Zakład Bez Ryzyka jest dostępny tylko dla tych, którzy przy zakładaniu konta wprowadzą kod promocyjny „BETONLINE„!

Dlaczego tak wiele osób uważa, że marka Betfan jest bez licencji? Pewnie ze względu na fakt, iż na możliwa jest na stronie firmy Betfan gra bez podatku!

Każdy typer zarejestrowany w Betfan może otrzymać do 20% wygranych więcej, dzięki czemu nie odczuje płacenia podatku, a nawet zarobi jeszcze więcej!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułKOD550 w BetClic Polska. Cashback 550 PLN na start!
Następny artykułBetfan mecze. Czy dostępne są transmisje za darmo?
Doświadczony typer, który lubi zajmować się obstawianiem tenisa i koszykówki. Najlepszy bukmacher to dla mnie taki, który oferuje darmowe mecze i zakłady live w tym samym czasie! :)