Zawieranie zakładów bukmacherskich stanowi popularną rozrywkę od bardzo dawna. Pozwalają one bowiem na poczucie dodatkowego dreszczyku emocji, a poza tym umożliwiają zdobycie dodatkowej gotówki. Na rynku można znaleźć wiele firm, które oferują możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich. Jedną z ciekawszych jest Betfan, który cechuje się przede wszystkim interesującą ofertą powitalną dla nowych klientów.

Betfan - wszystko, co należy wiedzieć o bukmacherze

Bukmacher Betfan – podstawowe informacje

Betfan jest spółką handlową, prowadzącą legalną działalność bukmacherską. Firma powstała stosunkowo niedawno, gdyż w 2018 roku. W tym samym roku udało jej się uzyskać zezwolenie na prowadzenie działalności w Polsce. Prezesem Betfan jest Piotr Sienkiewicz, a siedziba spółki znajduje się w Warszawie przy ulicy Śmiałej 26. Twarzą bukmachera Betfan jest Mariusz Pudzianowski, znany polski sportowiec i posiadacz tytułu „Najsilniejszego człowieka świata”.

Bukmacher Betfan – oferta zakładów

W ofercie bukmachera Betfan można znaleźć ponad 30 różnych dyscyplin sportowych, które można bez problemu obstawiać. Nie brakuje wszystkich tych najważniejszych dyscyplin jak piłka nożna i koszykówka, ale w ofercie znalazły się również te mniej popularne dyscypliny jak np. lekkoatletyka. Oferta Betfan nie ogranicza się jednakże jedynie do wszelakich sportów, gdyż klient może tam obstawiać również zdarzenia związane z polityką, a nawet pogodą. Przyzwoicie prezentuje się także liczba zdarzeń na pojedyncze wydarzenie. W przypadku tych najpopularniejszych jak Liga Mistrzów, może ona liczyć nawet 300 różnych zdarzeń. To samo dotyczy sekcji e-sport, w której znajdują się wszystkie najpopularniejsze gry. Spora liczba dyscyplin znajduje się również w ofercie na sporty wirtualne. Warto wspomnieć także o tym, że u bukmachera Betfan możliwe jest postawienie zakładów na symulowane gry karciane.

Betfan – bonusy i promocje

Betfan posiada ciekawą ofertę powitalną dla nowych klientów. Oferuje on bowiem bonus w postaci zakładu bez ryzyka aż do 600 zł. Gracz po założeniu konta u bukmachera i wpłaceniu depozytu może postawić swój pierwszy zakład, który będzie się kwalifikował do promocji. W przypadku, gdy zakład zostanie rozliczony jako przegrany, cała stawka kuponu trafia do gracza jako bonus, a on przed wypłatą musi go 1-krotnie obrócić. Betfan przygotował również dla swoich nowych klientów bonus od depozytu do 1000 zł przy drugiej wpłacie. Warunkiem przeniesienia bonusu jest 3-krotne zagranie jego wartością po kursie AKO m.in. 2.5 oraz z przynajmniej 3 zdarzeniami na kuponie. Poza tym bukmacher oferuje także rozmaite promocje dla swoich stałych klientów jak Matchday Boost, Simply The Bet, Simply The Game i wiele innych promocji czasowych.

Jak założyć konto?

W przypadku bukmachera Betfan proces rejestracji nie należy do zbytnio trudnych i skomplikowanych. Dużym ułatwieniem jest z pewnością brak konieczności podawania nr konta oraz załączania skanów dokumentów tożsamości w trakcie rejestracji. W formularzu rejestracyjnym należy podać takie informacje jak: adres e-mail, imię i nazwisko, numer telefonu, numer PESEL, a także ewentualnie kod promocyjny betfan. Należy pamiętać, że takie działania odblokują użytkownikowi możliwość korzystania z usług bukmachera, ale aby móc wypłacać środki z konta, konieczna jest pełna rejestracja.

Podsumowanie

Betfan to firma, którą można bez problemu zaliczyć do czołówki bukmacherów, świadczących swoje usługi w Polsce. Chociaż istnieje na rynku stosunkowo krótko, to zdołała ona sobie wypracować już zaufanie u znacznej ilości graczy. Wpływ na to miała pewnie bogata oferta zakładów bukmachera, ale również liczne bonusy i promocje, jakie udostępnia bukmacher dla swoich klientów. To samo dotyczy krótkiej i prostej rejestracji, jaka jest w serwisie internetowym bukmachera.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułCzy warto zachować się stosownie, gdy chcemy być konsekwentni?
Następny artykułNajlepsze Polskie Kasyna Internetowe – Recenzja Mikołaja Zawadzkiego