Bukmacher Etoto pozwala swoim graczom odbierać w każdym tygodniu aż 50 PLN bonusu za aktywność. Warunki do spełnienia są wyjątkowo proste, a nagroda – niezwykle kusząca!

Bonus Etoto za grę w weekend. 50 PLN co tydzień!
Bonus Etoto za grę w weekend. 50 PLN co tydzień!

Etoto bonus na weekend

Opisywana oferta jest dostępna do odwołania. Każdy, kto jest zarejestrowany w Etoto, może z niej skorzystać, jednak musi zapisać się do niej w tygodniu, w których chce odebrać bonus.

W ramach promocji nie można otrzymać więcej niż 50 PLN. Dodatkowe pieniądze da się wykorzystać na obstawianie wydarzeń sportowych z oferty Etoto zarówno na stronie internetowej, jak i aplikacji mobilnej.

Aby otrzymać obiecaną premię, gracz musi najpierw postawić w dany weekend co najmniej 3 kupony za min. 50 PLN każdy. Istotne jest, by kurs ogólny nie wynosił mniej niż 1.50, natomiast każdy typ wyceniany był na 1.20 bądź więcej.

Promocje bukmacherskie 2019

Premia weekendowa jest przyznawana w poniedziałki. Informacja o możliwości jej odebrania wyświetli się na twoim profilu w formie komunikatu pop-up. Po kliknięciu przycisku „Zatwierdź” księgowanie powinno nastąpić w ciągu 20 minut.

Interesują cie podobne promocje? Czytaj naszą stronę na bieżąco, a otrzymasz stosowne powiadomienie, gdy znów pojawi się Forbet bonus bez depozytu dla nowych graczy, natomiast w LV BET będzie można odebrać karnet za mecze twojej ulubionej drużyny!

Pamiętaj, że tylko gra u legalnych bukmacherów jest bezpieczna i nie naraża cię na żadne konsekwencje przewidziane w ustawie hazardowej. Mimo wielu dostępnych promocji „dla Polaków”, nie odbieraj bonusów na zagranicznych stronach bez licencji!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułW forBET 20 PLN na dobry start!
Następny artykułBonus na mecz Chelsea – Tottenham w Totolotku!
Doświadczony typer, który lubi zajmować się obstawianiem tenisa i koszykówki. Najlepszy bukmacher to dla mnie taki, który oferuje darmowe mecze i zakłady live w tym samym czasie! :)