Już dziś, w sobotę 27 kwietnia w Lublinie, czeka nas kolejna gala mieszanych sztuk walki największej federacji w tej części Starego Kontynentu. Mowa oczywiści o KSW 48. Z tej okazji legalny bukmacher forBET przygotował dla swoich graczy specjalną promocję.

Bonus na KSW 48 od forBET!
Bonus na KSW 48 od forBET!

Promocja na KSW 48

Zastanawiasz się na czym dokładnie polega oferta specjalna na KSW 48? Już tłumaczymy. Otóż legalny bukmacher oferuje swoim klientom bonus w wysokości 10 PLN za każdy wygrany typ na kuponie.

Oczywiście promocyjny zakład musi spełniać regulaminowe warunki. Jest ich trochę, więc żeby żadnego z tych istotnych nie pominąć najłatwiej będzie je po prostu enumeratywnie wymienić:

  • stawka kuponu – dokładnie 49 PLN;
  • liczba zdarzeń – dokładnie 5 (wszystkie z oferty na KSW 48);
  • wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej;
  • typy wyłącznie dwudrogowe (12).

W przypadku, gdy kupon okaże się wygrany każdy gracz otrzyma premię w wysokości 50 PLN. Gdy zakład będzie przegrany, to uczestnik akcji otrzyma bonus w wysokości 10 PLN za każdy trafiony typ.

Przyznany przez organizatora promocji bonus podlega czterokrotnemu obrotowi w zakładach sportowych po kursie minimalnym 2,00 zanim możliwa będzie jego wypłata na konto bankowe.

forbet kod promocyjny. Wpisz: BETONLINE
forbet kod promocyjny. Wpisz: BETONLINE

Rejestracja konta online

Podstawowym warunkiem, który należy spełnić zanim przystąpi się do opisanej powyżej oferty specjalnej, jest posiadanie internetowego konta bukmacherskiego w forBET. Bez tego się nie obejdzie.

Jak zarejestrować swoje konto online u wskazanego bukmachera? To naprawdę proste. Wystarczy odwiedzić oficjalny profil marki i wypełnić formularz, w którym należy podać dane osobowe.

Podczas wypełniania kolejnych rubryk można wykorzystać też ekskluzywny kod promocyjny o treści „BETONLINE”, dzięki któremu można zyskać o 50 PLN więcej niż w ramach standardowej oferty na start.

Pakiet powitalny forBET

Na nowych graczy czeka specjalna oferta powitalna. Aktualnie w forBET jest to pakiet „Mistrzowski start”, w skład którego wchodzą premie aż od trzech pierwszych depozytów.

Za pierwszą wpłatę można otrzymać bonus 100% do 400 PLN. Za dwie kolejne również można zgarnąć po 400 PLN, z tym, że mowa kolejno o 75% i 50% depozytów numer dwa i trzy.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułInfo Expert Forbet. Co to za zakłady online?
Następny artykuł2 maja: Bonus mobilny STS na finał Pucharu Polski!