Wykorzystaj cashback na KSW 47. W przypadku niepowodzenia na twoim koncie pojawi się zwrot stawki aż do 100 PLN! Już teraz dowiedz się, co trzeba zrobić, by skorzystać z bonusu!

Cashback Etoto na KSW 47. Zgarnij do 100 PLN!
Cashback Etoto na KSW 47. Zgarnij do 100 PLN!

Etoto cashback 2019

Każdemu zdarza się źle przewidzieć jakieś wydarzenie sportowe. W przypadku walk KSW 47 trudno wytypować wszystkich zwycięzców. I właśnie dlatego Etoto cashback to coś więcej niż zwykła promocja!

Zapisz się do tej oferty na oficjalnej stronie bukmachera Etoto, a w przypadku nietrafienia wszystkich typów, to jest przegrania kuponu, otrzymasz aż 50% zwrotu do 100 PLN!

freeebet fortuna kod
freeebet fortuna kod

Każdy z graczy może otrzymać tylko jeden zwrot. Zawsze liczy się pierwszy kupon zagrany po zapisaniu się do oferty.

Jak odebrać zwrot w Etoto?

Kupon musi spełniać następujące warunki, by był zakwalifikowany:

  • Stawka min. 50 PLN
  • AKO lub SOLO
  • Tylko typy KSW 47
  • Kurs ogólny co najmniej 1.02
  • Kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.02

Dodatkowe środki przyznawane są w sposób automatyczny. Wystarczy zatwierdzić ich odebranie w specjalnym komunikacie pop-up. Bonus powinien pojawić się na odpowiednich profilach w ciągu 20 minut od rozliczenia kuponu na KSW 47.

Nie masz konta w Etoto? Założysz je w parę chwil, a dodatkowo otrzymasz 20 PLN na dobry początek, 200% do 100 PLN za pierwszą wpłatę i 100% do 900 PLN za wpłatę numer dwa!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułDo 150 PLN na GP Australii w Forbet!
Następny artykułJak oglądać mecze online za darmo w Forbet TV?
Doświadczony typer, który lubi zajmować się obstawianiem tenisa i koszykówki. Najlepszy bukmacher to dla mnie taki, który oferuje darmowe mecze i zakłady live w tym samym czasie! :)