Świąteczne akcje promocyjne bukmacherów nabierają tempa. We wtorek 4 grudnia czekają na nas aż trzy atrakcyjne promocje. Sprawdź, może któraś przypadnie Ci do gustu!

Co czeka na graczy 4 grudnia w kalendarzach adwentowych?
Co czeka na graczy 4 grudnia w kalendarzach adwentowych?

Czym są bukmacherskie kalendarze adwentowe? W telegraficznym skrócie to forma akcji świątecznej, w trakcie której klienci mogą liczyć codziennie na jakieś nowe niespodzianki od firm oferujących zakłady sportowe. Na co można liczyć we wtorek 4 grudnia?

Legalny bukmacher forBET oferuje dziś swoim graczom zwrot stawki w przypadku, gdy kupon postawiony na mecze Pucharu Polski będzie przegrany przez jeden błędny typ. Zakład taki musi zawierać przynajmniej 5 zdarzeń wyłącznie na mecze 1/8 finału PP i być postawiony dokładnie za 59 PLN. Kurs minimalny każdego zdarzenia to 1,20 a całego kuponu 2,50.

Bukmacher online LvBET ma tym razem coś dla fanów piłki ręcznej. Z okazji rozgrywanych właśnie Mistrzostw Europy kobiet oferuje swoim klientom powiększenie wygranych aż o 14%. Mowa oczywiście tylko o kuponach postawionych na wspomnianą imprezę. Do premii kwalifikują się tym razem zarówno te zawarte w aplikacji mobilnej, jak i przez stronę internetową lub jej wersję mobilną.

Z kolei u polskiego bukmachera Etoto możemy liczyć na bonus od depozytu w wysokości 50% aż do 50 PLN. Środki te zostaną przyznane automatycznie po wybraniu opcji „Zatwierdź” w okienku pop-up, które pojawi się na naszym ekranie po dokonaniu wpłaty! To wszystko, nie potrzebujesz żadnego kodu specjalnego!

Z tego możesz skorzystać na przykład otwierając konto w LvBET czy forBET. Wystarczy, że w formularzu rejestracyjnym wpiszesz hasło: BETONLINE. Musisz bowiem pamiętać, że wszystkie oferty legalnych bukmacherów skierowane są wyłącznie do osób, które posiadają konto bukmacherskie w danej firmie.

LEGALNE OBSTAWIANIE W INTERNECIE NA www.Etoto.pl!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułforBET z bonusami na mecz Atalanta – Napoli!
Następny artykułMikołajkowy prezent od Etoto!