Freebet za założenie konta i w sumie aż 1 040 PLN premii na start, to nowy pakiet powitalny legalnego bukmachera Etoto. Zainteresowany szczegółami?

Darmowy zakład od Etoto na dobry początek
Darmowy zakład od Etoto na dobry początek

Chciałbyś spróbować swoich sił w zakładach sportowych, ale nie chcesz ryzykować własnych pieniędzy? Teraz to możliwe. Firmy bukmacherskie oferują swoim graczom darmowe zakłady już za samo założenia konta. Tak od 1 lutego jest też w Etoto.

Freebet 20 PLN można zgarnąć za rejestrację konta na oficjalnej stronie internetowej marki. Darmowe środki na grę trafiają na konta graczy od razu po pozytywnej weryfikacji danych podanych w formularzu i zatwierdzeniu ich przyjęcia w okienku pop-up, które pojawi się na ekranie.

UWAGA! Darmowy zakład musi zostać wykorzystany na urządzeniu przenośnym. Znacznie ułatwi to instalacja aplikacji mobilnej Etoto, która jest do pobrania za darmo.

Freebet ma na celu zachęcić nowych klientów do zapoznania się z ofertę danego bukmachera, ale nie jest to jedyna zachęta. Opisywana marka oferuje jeszcze trzy inne premie!

  • bonus 200% do 100 PLN od pierwszego depozytu
  • bonus 100% do 900 PLN od drugiej wpłaty
  • freebet 20 PLN, przy drugim depozycie 40 PLN lub większym

Łączna wartość oferty powitalnej może więc osiągnąć kwotę aż 1 040 PLN. Oczywiście w zależności od tego, ile gracz zdecyduje się wpłacić. Przyznane bonusy podlegają oczywiście obrotowi w zakładach sportowych i nie będą mogły zostać od razu wypłacone.

Wszelkie szczegóły i warunki opisywanej oferty znajdują się w regulaminie na stronie internetowej marki. Warto też pamiętać, że nowy pakiet na start nie będzie obowiązywał wiecznie.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułKonkurs w STS. Wygraj bilety na mecz Polski!
Następny artykułObstawianie Ligi Mistrzów online. Darmowy poradnik!