Bukmacher eWinner to jeden z najmłodszych legalnie działających organizatorów zakładów sportowych. Przedsiębiorstwo jest kolejnym dzieckiem spółki komandytowo-akcyjnej Stefczyk Nieruchomości. Założona w roku 2017 stała się 12-tą z kolei firmą świadczącą tego typu usługi na terytorium Polski. Przez graczy i recenzentów eWinner, mimo iż względem starszych marek dopiero raczkuje, jest uznawany za jednego z najatrakcyjniejszych buków na rynku.

ewinner bonusy opinie kod promocyjny 2020
Polski bukmacher eWinner – kod promocyjny na bonus 2020

Kod promocyjny i bonusy dostępne u bukmachera

Rejestrując się u bukmachera, nie tylko u tego nowego, niejednokrotnie będziemy zachęcani licznymi bonusami i promocjami. W interesie organizatora jest pozyskać gracza, który będzie lojalny korzystając tym samym z usługi przez jak najdłuższy czas. Zespół eWinner pełen doświadczonych specjalistów doskonale zdaje sobie z tego sprawę i oferuje nam pełen pakiet interesujących promocji. Należy do nich „powitalny hat-trick” polegający na przyznawaniu różnych benefitów przy kolejnych depozytach.

Jakie są są to bonusy? Oferta prezentuje się następująco:

 1. Przy pierwszym depozycie – zakład bez ryzyka do 150 zł.
 2. Przy drugim depozycie – bonus równający się całości wpłaconej kwoty (100%) do 500 PLN.
 3. Przy trzecim depozycie – bonus równający się całości wpłaconej kwoty (100%) do 500 PLN.

Na czym polegają poszczególne promocje?

Pierwszą z nich, czyli zakład bez ryzyka do 150 zł zrealizujemy w następujący sposób:

 1. Zakładamy konto na stronie bukmachera podając przy tym kod promocyjny.
 2. Wpłacamy depozyt na kwotę co najmniej 20 zł (tyle wynosi minimalna kwota zakładu objętego promocją).
 3. Obstawiamy kupon na kwotę do 150 zł. Jeśli kwota pochodzi z pierwszego depozytu to spełnia podane warunki.
 4. W przypadku wygranej nic się nie dzieje. Z kolei przegrana (do 150 zł) zakończy się zwrotem przegranej sumy do salda bonusowego.
 5. To nie koniec! Saldo bonusowe to oddzielny byt. Aby wydostać stamtąd swoje pieniądze musimy obrócić je 3-krotnie grając kuponami z kursem minimalnym 2.50.

Drugi i trzeci bonus w eWinner działają na takich samych zasadach. Można stwierdzić, że z tej samej promocji skorzystamy dwa razy – przy 2-ej i 3-ej wpłacie. Okazję wykorzystamy stosując niżej opisaną metodę:

 1. Załóż konto, wpłać pieniądze po raz 2-gi lub 3-ci w kwocie maksymalnej 500 zł (min. 20 zł).
 2. Obróć wpłacone pieniądze jeden raz stosując kupony po kursie minimalnym 1.50.
 3. Aby odebrać zgromadzone na saldzie bonusowym środki, obróć bonus 3 razy używając kuponów z kursem minimalnym 2.50.
bukmacher sts online bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS kod promocyjny na freebet 29 PLN

Oferta eWinner, w co zagramy i ile zarobimy z obowiązującą marżą

Nie mniej ważna od samych bonusów jest oferta bukmachera. Każdego z nas interesuje to, w co będzie mógł zagrać po dołączeniu do nowo-upatrzonego serwisu. W przypadku eWinner nie zabrakło praktycznie niczego, aczkolwiek niektórzy konkurenci w swojej ofercie miewają jeszcze więcej opcji (np. BETFAN). Tutaj znajdziemy zakłady na żywo live, standardowy sport, „custom bet”, e-sporty, a także kategorię sportów wirtualnych.

Motywacją prawie każdego gracza do rejestracji u bukmachera jest możliwość obstawiania wyników piłki nożnej. W eWinner oferta zakładów jest poprawna, obstawimy zarówno polskie, jak i zagraniczne ligi piłkarskie. Jeśli chodzi o Polskę możemy obstawiać 3. i 4. ligę. W rozgrywkach zagranicznych swoje umiejętności przewidywania będziemy mogli przetestować w pucharach, I, II, III lidze oraz w meczach narodowych.

Poza piłką nożną na stronie internetowej wytypujemy wyniki w 29 innych dyscyplinach (nie licząc e-sportu i sportów wirtualnych). Zadowoleni będą zwolennicy zawodowego żeglarstwa, kolarstwa, badmintona, baseballu i skoków narciarskich. Dostępne są zakłady z kategorii lokalnych i międzynarodowych.

Innym ważnym aspektem wyboru bukmachera są kursy bukmacherskie, które im wyższe tym oczywiście lepsze. W eWinner kursy bukmachera sa na dość dobrym poziomie, nie ma się czego bukmacher wstydzić, plasuje się gdzieś w połowie stawki.

W dzisiejszych czasach, kiedy większa część społeczeństwa korzysta ze sprzętu komputerowego, u rozwijającego swoje skrzydła bukmachera nie mogło zabraknąć bardziej wyszukanej rozrywki. Mowa oczywiście o e-sporcie. Bukmacher umożliwia obstawianie na wyniki drużyn w CS:GO, League of Legends i Dota.

Jako odskocznię od codzienności wykorzystać możemy zakłady specjalne i custom bety. Usługodawca wprowadził innowację polegającą na tworzeniu własnych propozycji zakładów oraz ich późniejszym obstawianiu. W panelu użytkownika możemy stworzyć własny zakład, który będzie podlegał weryfikacji przez administrację. Zatwierdzony – trafi do zakładki „custom bet”.

W kontekście ścisłego typowania i rynków zdarzeń mamy możliwość wybierania handicapów, 1×2, remisów, dokładnych wyników, BTTS, over/under, rzutów rożnych czy kartek. W samej piłce nożnej skorzystamy z ponad 200 różnych typów zakładów. Dużo opcji znajdziemy też w hokeju (60) i w siatkówce (30). 

betclic online nowy bonus 550 PLN
Nowy bonus legalnego bukmachera Betclic – Bonus cashback 550 PLN

Płatności, strona internetowa i aplikacja mobilna eWinner

Chcąc nie chcąc stając się użytkownikami danego bukmachera, musimy dostosować się do przyjętych u niego zasad. W przypadku eWinner będziemy mieli przyjemność skorzystania z przyjaznej strony internetowej, wypłat o niskich limitach i szybkiego kontaktu z supportem (365 dni w roku od 8:00 do 23:00). Cieszy atrakcyjny bonus powitalny, funkcja tworzenia własnych zakładów i promocje okresowe redukujące obowiązujący podatek.

Nie musimy zbytecznie martwić się legalnością prowadzonej działalności – licencja Ministerstwa Finansów RP z dnia 30 października 2018 roku o numerze PS4.6831.29.2017 potwierdza rzetelność oraz legalność obustronnych zakładów.

Strona internetowa pod adresem ewinner.pl cechuje się wysokim bezpieczeństwem (obecny certyfikat SSL), łatwością obsługi i znaną ze starszych serwisów nawigacją. Kolorystyka została dobrana w taki sposób, aby najważniejsze elementy jasno się wyróżniały i nie zmuszały użytkownika do dłuższego poszukiwania. Można założyć konto tymczasowe, aby wypróbować usługi usługodawcy.

Co może być pretekstem do zrezygnowania z przedstawionej oferty? Gracze najczęściej za powód zrezygnowania podają brak streamingu live (podglądu wydarzenia na żywo), opodatkowanie wyższych wygranych (powyżej 2280 PLN) i brak aplikacji mobilnej. Warto zauważyć, że reguły te w przyszłości mogą ulec zmianie – stwierdzenie to jest szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o aplikację mobilną – ta została oficjalnie zapowiedziana na stronie internetowej organizatora.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułLVBET kod promocyjny 2020. Bonus bez depozytu na start!
Następny artykułBetclic Polska. Oferta + specjalne bonusy. Jakie są opinie graczy?
Doświadczony typer, który lubi zajmować się obstawianiem tenisa i koszykówki. Najlepszy bukmacher to dla mnie taki, który oferuje darmowe mecze i zakłady live w tym samym czasie! :)