Choć weekend już za nami, to dopiero dziś zakończy się kolejka włoskiej Serie A, a jej ostatnim akcentem będzie pojedynek Atalanty Bergamo z SSC Napoli. Bukmacher forBET ma na tę okazję specjalne bonusy!

forBET z bonusami na mecz Atalanta - Napoli!
forBET z bonusami na mecz Atalanta – Napoli!

Zacznijmy od tego, że oferta promocyjna na poniedziałkowy mecz Serie A dedykowana jest wszystkim klientom opisywanej firmy bukmacherskiej, więc o premię mogą ubiegać się wszyscy zarejestrowani gracze. Jeśli nie masz jeszcze konta, to możesz otworzyć je na portalu internetowym forBET, do którego link znajdziesz na końcu artykułu.

Ekstra bonusy na starcie Atalanta – Napoli można zdobyć dzięki akcji świątecznej legalnego bukmachera, który przygotował dla swoich klientów kalendarz adwentowy, w którym aż do 24 grudnia włącznie odkrywane będą codziennie nowe niespodzianki.

Pojedynek Atalanty z Napoli jest przedstawiany jako „polski mecz”, bo w kadrach obu ekip znajduje się łącznie aż trzech reprezentantów naszego kraju. W drużynie gospodarza Arkadiusz Reca, a po drugiej stronie Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński.

>>> Aktualny KOD PROMOCYJNY forBET: BETONLINE<<<

Legalny bukmacher forBET bardziej liczy chyba na piłkarzy drużyny gości, bo za każdą „polską bramkę” oferuje bonus o wartości 10 PLN. Ponadto  co najmniej jedno trafienie Insignie oraz Mertensa to dodatkowe 25 PLN na nasze konto bonusowe!

Liga włoska nie jest jednak wolna od stereotypów. Pewnie wielu z Was pomyślało sobie, że co nam po bonusach za gole skoro może paść bezbramkowy remis. Marka forBET ma też coś na tę okazję. To aż 40 PLN premii specjalnej!

Co musisz zrobić, żeby załapać się akcji specjalnej? Wystarczy, że do 20:30 w poniedziałek 3 grudnia postawisz zakład dokładnie za 37 PLN, na którym znajdą się minimum trzy typy (każdy z kursem minimalnym @1,30), a jedno z nich będzie dotyczyć spotkania Atalanta – Napoli.

To wszystko! Po spełnieniu warunków system zakwalifikuje nas automatycznie do udziału w promocji. Nie będziesz musiał się też nigdzie zgłaszać w celu odebrania należnych bonusów.

LEGALNE OBSTAWIANIE W INTERNECIE –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułPotrójny pakiet na start w Etoto!
Następny artykułCo czeka na graczy 4 grudnia w kalendarzach adwentowych?