Grudzień obfitował będzie w liczne promocje bukmacherskie, a jedną z ulubionych akcji świątecznych graczy jest kalendarz adwentowy, który również w tym roku uruchomi m.in. forBET!

forBET ze specjalną ofertą na grudzień!
forBET ze specjalną ofertą na grudzień!

Legalny bukmacher startuje ze swoją grudniową promocją 1 grudnia, co oznacza, że już od pierwszej soboty miesiąca aż do 24 grudnia włącznie gracze opisywanej firmy mogą liczyć na specjalne okazje.

Z czasów dzieciństwa pamiętamy, że w kalendarzu adwentowym najfajniejsze jest codzienne odkrywanie okienek, w których czekają na nas niespodzianki. Tak też będzie w forBET, gdzie każdego dnia czekać będzie na nas nowa promocja.

Nie przegap! Trzeba jednak pamiętać o tym, że będzie ona dostępna tylko przez jeden konkretny dzień, więc jeśli zapomnisz sprawdzić jaka okazja czeka na Ciebie w wirtualnym kalendarzu, to nie będzie już powrotu do tej oferty promocyjnej.

Aktualny  KOD SPECJALNY forBET: BETONLINE 

Na co konkretnie mogą liczyć uczestnicy akcji świątecznej opisywanego bukmachera? Na przestrzeni kolejnych dwudziestu czterech dni adwentu czekać na nich będą rozmaite promocje, oferty specjalne, bonusy i wiele innych niespodzianek.

Wisienką czy jak kto woli truskawką na torcie jest bonus w wysokości 700 PLN dla prawdziwych maratończyków, którzy każdego dnia akcji postawią kupony za co najmniej 150 PLN!

Chęć otrzymania  premii specjalnej  trzeba jednak zgłosić już pierwszego dnia. W tym celu należy zagrać kupon o kursie minimalnym 1,80. Ponadto w jego skład musi wchodzić zdarzenie o nazwie „Odbierz bonus 700 PLN”.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o oczywistej oczywistości, Kalendarz Adwentowy 2018 od forBET jest dostępny tylko dla klientów tego bukmachera, więc musisz posiadać u niego swoje konto bukmacherskie.

Jeszcze go nie masz?  Spokojnie, wypełnienie formularza rejestracyjnego zajmuje dosłownie chwilę. Podczas tego procesu możesz wykorzystać też ekskluzywny kod promocyjny, który podaliśmy w treści artykułu.

TU OTWORZYSZ KONTO I SPRAWDZISZ SZCZEGÓŁY OFERTY ŚWIĄTECZNEJ LEGALNEGO BUKMACHERA forBET –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułJak zdobyć freebet na start w TOTALbet?
Następny artykułPotrójny pakiet na start w Etoto!