Legalny bukmacher Fortuna proponuje swoim graczom specjalną premię z okazji wtorkowych i środowych meczów UEFA Champions League. Co trzeba zrobić, żeby ją zgarnąć? W tekście tłumaczymy wszystko krok po kroku.

Fortuna z bonusem na Ligę Mistrzów!
Fortuna z bonusem na Ligę Mistrzów!

Ostatnia kolejka fazy grupowej rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA jest tym, czym fani sportu będą żyli w dwóch najbliższych dniach. Dobrą informacją dla miłośników futbolu i jednocześnie zakładów bukmacherskich jest z pewnością to, że z tej okazji Fortuna przygotowała ofertę specjalną.

Mowa o promocji „Happy Hours na Ligę Mistrzów„, która obowiązuje tylko w dni meczowe wspomnianych rozgrywek i pozwala klientom opisywanej marki zwiększyć wygrane aż o 14%. Musisz być jednak czujny, bo bonus obowiązuje tylko przez godzinę dziennie!

>>> Aktualny KOD PROMOCYJNY w Fortunie to: BETONLINE <<<

Jego zgarnięcie jest możliwe po spełnieniu kilku, dosyć prostych warunków. Najważniejszym jest obstawienie zakładu w dniu 11 i/lub 12 grudnia dokładnie pomiędzy godziną 17:00 a 18:00, a więc na godzinę przed startem pierwszych meczów wspomnianych rozgrywek.

Ponadto do premii kwalifikują się tylko i wyłącznie zakłady AKO lub MAXIKOMBI, złożone przynajmniej z trzech zdarzeń. Wszystkie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. WAŻNE! Stawka minimalna promocyjnego kuponu to 20 PLN.

Musisz jeszcze wiedzieć, że do akcji bonusowej nie kwalifikują się zakłady na Wirtualne Sporty, a opisywana promocja nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi jak np. Superoferta, Hit Dnia czy Zakład Bezpieczny.

LEGALNE OBSTAWIANIE W INTERNECIE – www.eFORTUNA.pl


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułNawet 500 PLN do odebrania w forBET!
Następny artykułCzy bonus powitalny jest za darmo?