Za nami emocje związane w pierwszymi meczami 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA, ale to nie koniec zmagań w europejskich pucharach. W czwartek 21 lutego odbędzie się bowiem piętnaście pojedynków w UEFA Europa League. To okazja do zgarnięcia bonusu od Totolotka!

Gra Liga Europy - większe wygrane w Totolotku!
Gra Liga Europy – większe wygrane w Totolotku!

Mowa o promocji „Gram Grubo na europejskie puchary”, w ramach której klienci wskazanej na wstępie marki mogą zgarnąć wygrane większe aż o 14%. Oczywiście w tym celu należy spełnić kilka warunków.

Tym pierwszym jest oczywiście posiadanie internetowego konta bukmacherskiego w Totolotku, które można założyć online i całkowicie za darmo na oficjalnym portalu tej firmy. Następne kroki wyglądają tak:

  • postaw 20 PLN lub więcej;
  • kurs minimalny kuponu 2.00;
  • kurs minimalny każdego zdarzenia na kuponie większy niż 1.06;
  • przynajmniej jeden zakład z oferty na Ligę Europy (w czwartki z LE).

Opisywana oferta specjalna dostępna jest od początku sierpnia minionego roku aż do odwołania. We wtorki i środy z Ligą Mistrzów obowiązuje również w tych rozgrywkach.

Każdy uczestnik akcji może skorzystać z premii +14% dowolną ilość razy. Nie ma pod tym względem żadnych ograniczeń. Każdy kupon spełniający warunki regulaminu zostanie objęty promocją.

Przypominamy, że na nowych klientów poza tą akcją czeka też pakiet powitalny, na który składają się freebet 20 PLN za samo założenie konta i bonus 100% od pierwszego depozytu aż do 1 000 PLN!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułJak odebrać 20 PLN za rejestrację w Fortunie?
Następny artykułF1 Zakłady Bukmacherskie. Kursy na Roberta Kubicę!