Po trzech tygodniach przerwy na boiska powrócą zespoły rywalizujące w rozgrywkach UEFA Champions League. Z tej okazji legalny bukmacher BetClic przygotował dla swoich graczy ofertę specjalną.

Gra Liga Mistrzów, w BetClic oferta specjalna!
Gra Liga Mistrzów, w BetClic oferta specjalna!

Promocja BetClic na Ligę Mistrzów

Zacznijmy od tego, że opisywana promocja bukmacherska obowiązuje jedynie w dniach 21-23 października 2019 roku. Dokładnie do godziny 23:59 w środę. Mogą w niej wziąć udział wszystkie osoby, które założyły konto online na oficjalnym portalu marki BetClic.

W ramach tej akcji można zgarnąć zwrot stawki za przegrany zakład do kwoty maksymalnej 40 PLN. Aby tak się stało, należy spełnić kilka warunków opisanych w regulaminie organizatora.

Tym podstawowym jest dołączenie do promo poprzez kliknięcie „DOŁĄCZ TUTAJ” na oficjalnej stronie internetowej wskazanego operatora zakładów wzajemnych i zagranie zakładu wielokrotnego na spotkania 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA.

Zakład taki musi składać się z co najmniej pięciu zdarzeń o łącznym kursie minimalnym 5,00. W grę wchodzą zarówno typy z oferty przedmeczowej, jak i zakłady na żywo. Jest również stawka minimalna, która wynosi 20 PLN.

WAŻNE! Zwrot stawki zostanie wypłacony tylko i wyłącznie w momencie, kiedy jeden zakład na kuponie okaże się przegrany. Maksymalny cashback 100% wynosi równowartość 40 PLN.

Należny zwrot zostanie przyznany w formie bonusu bukmacherskiego w Betclic w dniu 25 października (piątek) i będzie podlegał warunkom obrotu zanim możliwa będzie jego wypłata na konto bankowe gracza.

Gra Liga Mistrzów, w BetClic oferta specjalna!
Nowy kod promocyjny BetClic

BetClic – rejestracja konta online

Osoby pełnoletnie, które nie posiadają jeszcze internetowego konta bukmacherskiego w BetClic mogą je otworzyć na oficjalnym portalu marki. Wypełnienie formularza online zajmuje zaledwie kilka minut.

W trakcie tego procesu można również opcjonalnie skorzystać z ekskluzywnego kodu promocyjnego o treści KOD510, który umożliwia skorzystanie z oferty powitalnej legalnego bukmachera.

Mowa o tzw. zakładzie bez ryzyka. W chwili obecnej jest to cashback o równowartości 510 PLN (po odjęciu podatku) na pierwszy zakład dla nowo zarejestrowanego użytkownika.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułBonus na październikowe mecze Polski. 1200 PLN + 200 PLN + 29 PLN bez depozytu!
Następny artykułHappy Hours na Ligę Mistrzów w Fortunie!