Powrót rozgrywek UEFA Champions League wiąże się z wysypem promocji bukmacherskich. Jedną z nich, obowiązującą przez cały sezon, można znaleźć u legalnego bukmachera Fortuna.

Happy Hours na Ligę Mistrzów w Fortunie!
Happy Hours na Ligę Mistrzów w Fortunie!

Fortuna Happy Hours

Już na wstępie warto zaznaczyć, że z tytułowej oferty mogą korzystać wszyscy klienci marki Fortuna, którzy założyli swoje internetowe konto bukmacherskie u tego operatora. Promocja jest bowiem dostępna tylko na jego oficjalnej stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej.

Promocje bukmacherskie w Fortunie typu „happy hours” popularne jest od lat na Wyspach Brytyjskich, ale coraz częściej można spotka tego typu akcje również w Polsce. Polega ono na tym, że w określonych dniach i godzinach gracz może grać (de facto) bez podatku lub wyższe kursy.

W przypadku „Happy Hours na Ligę Mistrzów” użytkownicy Fortuny online mogą liczyć na wygrane większe o 14%. Pod kilkoma warunkami:

  • kupon musi zostać postawiony w dzień meczowy UEFA Champions League pomiędzy godziną 17:00 a 18:00;
  • zakłady mogą pochodzić wyłącznie z oferty przedmeczowej na Ligę Mistrzów UEFA;
  • kupony typu AKO lub MAXIKOMBI;
  • minimum 3 zdarzenia na kuponie;
  • stawka minimalna – 20 PLN.

WAŻNE! Aby skorzystać z premii +14% do wygranych należy do kuponu dodać bonus kursowy „Happy Hours”, który pojawi się w ofercie we wskazanym powyżej okienku czasowym.

darmowy freebet fortuna kod
Darmowe promocje i bonusy legalnego bukmachera Fortuna w Polsce

Fortuna konto online i darmowy zakład

Internetowe konto bukmacherskie w Fortunie można otworzyć odwiedzając portal online wskazanej marki i wypełniając formularz, w którym należy podać podstawowe dane osobowe.

W trakcje rejestracji można również wpisać specjalny kod promocyjny, który uprawnia do odebrania darmowego zakładu o równowartości 20 PLN. Wystarczy wpisać hasło o treści BETONLINE.

Na nowo zarejestrowanych użytkowników czeka również standardowy bonus od pierwszego depozytu (100% do 1 000 PLN) oraz zakład bez ryzyka.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułGra Liga Mistrzów, w BetClic oferta specjalna!
Następny artykułGdzie najwyższe kursy bukmacherskie?