Chcesz obstawiać mecze w STS, ale z jakiegoś powodu nie chcesz przy rejestracji wysyłać skanu dowodu osobistego czy paszportu? To wcale nie musi być wielki problem!

Jak grać w STS bez wysyłania skanu dowodu?
Jak grać w STS bez wysyłania skanu dowodu?

Bukmacher bez skanu dowodu

Bukmacherzy bez dowodu niemal od razu kojarzą się z zagranicznymi stronami bez polskiej licencji. Nie chodzi jednak tutaj o to, by oszukiwać czy działać niezgodnie z prawem, a ułatwiać sobie życie do granic możliwości!

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, czy można grać w STS bez weryfikacji, to już teraz odpowiadamy, że owszem jest to możliwe. Jak to jednak mówią, diabeł tkwi w szczegółach.

Przy zakładaniu tak zwanego konta tymczasowego nie musicie w STS podawać wielu szczegółowych informacji na swój temat. Wystarcza – między innymi – imię, nazwisko oraz specjalny kod SMS wysłany na nasz numer telefonu. W praktyce pozwala to na obstawianie w ciągu minuty od uruchomienia strony!

Bukmacher bez weryfikacji

Niestety, na profil bez weryfikacji nie możemy przelewać dużych sum pieniędzy, a ich wypłata jest w ogóle niemożliwa. Nie da się również odebrać bonusu powitalnego czy skorzystać z innej podobnej promocji dla nowych graczy.

Trzeba przyznać, że w niektórych przypadkach konto tymczasowe może być sporym ułatwieniem, ale wydaje się, że tradycyjnej rejestracji nic nie jest w stanie zastąpić. Szczególnie, że przepisy polskiego prawa dotyczące hazardu online są naprawdę surowe!

Warto niekiedy zastanowić się – czy lepiej poświęcić minutę dłużej i odebrać freebet na start, czy może też zrezygnować z niego tylko ze względu na chwilowe trudności (czy odrobinę lenistwa).


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułBonus na mecz Chelsea – Tottenham w Totolotku!
Następny artykułKonkurs w STS. Wygraj bilety na mecz Polski!
Doświadczony typer, który lubi zajmować się obstawianiem tenisa i koszykówki. Najlepszy bukmacher to dla mnie taki, który oferuje darmowe mecze i zakłady live w tym samym czasie! :)