Lubisz futbol? Nie tylko oglądasz mecze piłki nożnej, ale także je od czasu do czasu obstawiasz? Chcesz robić to jednak zdecydowanie skuteczniej niż ostatnio? O czym zatem trzeba pamiętać w czasie obstawiania?

Jak obstawiać mecze, żeby wygrywać?

Dokładna analiza ostatnich wyników

Masz zamiar wytypować spotkanie Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt i Chelsea FC? Co trzeba zatem sprawdzić już na samym początku? Bardzo ważne jest zweryfikowanie tego, jak oba kluby radziły sobie w ostatnich tygodniach. Weźmy na początek pod lupę Królewskich. Podopieczni Carlo Ancelottiego w pięciu poprzednich spotkaniach (biorąc pod uwagę rozmaite rozgrywki) zanotowali trzy wiktorie i dwie porażki. W tym okresie pokonali m.in. bardzo wysoko Barcelonę 4:0 w rewanżowym boju o finał Copa del Rey. Ogólnie wyniki są dobre, ale nie idealne. Typy bukmacherskie ekspertów są jednak dość jednoznaczne na tej płaszczyźnie. Większość fachowców uważa, że wygrają zawodnicy Realu Madryt. A to dlatego, że Chelsea FC spisuje się bardzo słabo. Zawodnicy The Blues w pięciu poprzednich spotkaniach wygrali tylko jeden raz. Podopieczni Franka Lamparda nie zanotowali ani jednej wiktorii od 11 marca 2023 roku. Wtedy to wygrali w delegacji z Leicester City 3:1. Potem londyńczycy odnieśli dwa remisy i tyle samo porażek. Na tej podstawie można stwierdzić, że typy na Real Madryt – w środowym spotkaniu 1/4 Ligi Mistrzów z Chelsea FC – nie są zatem przypadkowe.

Sprawdzenie formy domowej i wyjazdowej

Drugim krokiem jest zweryfikowanie tego, jak konkretne kluby radzą sobie w roli gospodarza/gościa. Po raz kolejny posłużmy się przykładem spotkania Realu Madryt z Chelsea FC. Jeśli chodzi o Królewskich, to podopieczni Carlo Ancelottiego w pięciu poprzednich meczach na swoim terytorium zanotowali trzy wiktorie i dwie porażki. Wyniki ok, ale na pewno mogłyby być lepsze. Jak na to odpowie londyńska Chelsea? W pięciu poprzednich spotkaniach wyjazdowych zawodnicy Franka Lamparda zanotowali tylko jeden triumf. Poza tym odnieśli w delegacjach jeden remis i trzy porażki. Warto zaznaczyć, że The Blues okazali się słabsi od Borussii Dortmund, Tottenhamu Hotspur i Wolverhampton Wanderers. Jeśli przegrywasz na obiekcie Wilków, to trudno oczekiwać, że zrehabilitujesz się na stadionie wielkiego Realu Madryt. W sporcie wszystko jest oczywiście jak najbardziej możliwe. Wydaje się jednak, że typ na Królewskich jest tutaj najbardziej logiczny.

Zweryfikowanie wszystkich absencji także jest istotne…

Pod tym kątem także lepiej prezentuje się sytuacja Realu Madryt. W szeregach Królewskich jedynym nieobecnym jest Ferland Mendy. A po stronie The Blues nie zagra najprawdopodobniej aż pięciu zawodników. Należy sprawdzać nie tylko personalia, ale także to, jak poszczególni piłkarze wpływali w ostatnim czasie na postawę konkretnego klubu. Biorąc pod uwagę np. liczbę goli, czy asyst. Wszak np. brak kluczowego strzelca może okazać się decydującym czynnikiem. Jeśli zatem chcesz obstawiać spotkania futbolowe, to nie możesz zapominać o tym zagadnieniu.

5 / 5. Ocen: 1

Poprzedni artykułSTS TV opinie 2023. Czy warto oglądać darmowe mecze u bukmachera?