Zakładając konto w Fortunie, każdy gracz może odebrać 20 PLN w formie freebetu. Poznaj szczegóły na ten temat już teraz!

Jak odebrać 20 PLN za rejestrację w Fortunie?
Jak odebrać 20 PLN za rejestrację w Fortunie?

Bonus bez wpłaty Fortuna

Darmowy zakład jest czymś, co typerzy lubią najbardziej. Jego największą zaletą jest fakt, że nie potrzebujemy dokonywać wpłaty, by zgarnąć pieniądze na obstawianie. Niestety, takie promocje zazwyczaj udostępniane są tylko nowym klientom.

Legalny bukmacher Fortuna przygotował w promocji powitalnej trzy premie dla graczy. Po pierwszym depozycie można zgarnąć nawet 1000 PLN, ale zanim to nastąpi, masz szansę otrzymać 20 PLN jako freebet.

Bonus 20 PLN zgarniesz, jeśli przy zakładaniu konta wpiszesz kod promocyjny „BETONLINE”. To jedyny sposób, a co bardzo istotne – można z niego skorzystać tylko przy rejestracji, w późniejszym czasie nie ma już takiej możliwości!

freeebet fortuna kod
freeebet fortuna kod

Freebet za darmo 2019

Masz już konto na stronie Fortuny? Zobacz Totalbet freebet na start, czyli 25 PLN, które zgarnia się za samą rejestrację i zweryfikowanie danych. Innymi słowy, szybko i łatwo!

ZOBACZ VIDEO, które pokazuje jak założyć konto w Fortunie, by odebrać 20 PLN na start:

Interesuje cię obstawianie Ligi Mistrzów, a może skupiasz się na sporach poza piłką nożną? Freebet Fortuna można wykorzystać w dowolnym zakładzie z typem z oferty bukmachera!

Przypominamy, że Fortuna pozwala na założenie konta bez weryfikacji danych. Warto jednak mieć na uwadze, że konto tymczasowe nie uprawnia do otrzymania freebetu z tego wpisu oraz 1000 PLN za pierwszą wpłatę!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.