Chciałbyś otworzyć konto u legalnego bukmachera i zacząć przygodę z zakładami sportowymi, ale nie masz pieniędzy na wpłatę? To już nie problem! W TOTALbet postawisz kupon bez depozytu.  

Jak zdobyć freebet na start w TOTALbet?
Jak zdobyć freebet na start w TOTALbet?

Totalbet freebet za darmo 2020

Zastanawiasz się czy to naprawdę możliwe, że ktoś rozdaje środki na grę u legalnego bukmachera w zasadzie za darmo? Tak, to dzieje się naprawdę. Choć nie jest też tak, że dostajesz kasę na grę zupełnie za nic.

Bonus bez depozytu w TOTALbet jest częścią oferty powitalnej, więc siłą rzeczy jest skierowany WYŁĄCZNIE do nowych klientów tej marki i wymaga od nich wcześniejszego założenia konta na stronie www.totalbet.pl.

Proces rejestracji konta jest banalnie prosty i poradziłoby sobie z nim nawet kilkuletnie dziecko, ale musisz pamiętać, że w zakładach bukmacherskich mogą uczestniczyć TYLKO osoby pełnoletnie!

bukmacher sts online bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS kod promocyjny na freebet 29 PLN

Freebet w Totalbet za rejestrację

Już za samą rejestrację i pełną aktywację konta, która sprowadza się do weryfikacji przesłanych skanów dokumentu tożsamości, otrzymasz od TOTALbet freebet o wartości 25 PLN.

Oczywiście tych bonusowych środków nie będziesz mógł od razu wypłacić na swoje konto bankowe. Mają Ci one umożliwić zapoznanie się z ofertą opisywanego bukmachera, więc muszą zostać wykorzystane na zakłady sportowe.

Co trzeba w tym celu zrobić? Naprawdę niewiele. Wystarczy stworzyć kupon SOLO lub AKO o kursie minimalnym 2,00 i z rozwijanej listy wybrać opcję „freebet 25 PLN”. Wygrana z takiego zakładu promocyjnego nie podlega dalszemu obrotowi. Możesz z nią zrobić, co tylko chcesz.

Warto jeszcze pamiętać o tym, że żadna oferta powitalna nie jest wieczna. Data zakończenia opisywanej akcji nie jest nam znana, ale tak naprawdę może dojść do tego w każdej chwili.

Zainteresował Cię zakład bez wpłaty, ale nie wiesz jak założyć konto? To banał, wystarczy wejść na portal internetowy bukmachera  www.TOTALbet.pl , gdzie wypełnisz formularz rejestracyjny.

Masz już konto w TOTALbet od dłuższego czasu i opisywana promocja nie jest dla Ciebie? Nie martw się. Możesz skorzystać np. z kodu specjalnego w Fortunie. Jego treść to: BETONLINE.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułW LvBET znajdziesz kalendarz adwentowy 2018!
Następny artykułforBET ze specjalną ofertą na grudzień!