Dawniej Totolotek to była na pewno jedna ze zdecydowanie najbardziej popularnych firm bukmacherskich w Polsce. Obecnie zainteresowanie usługami tego podmiotu nieco zmalało, a firmę kupił bwin Polska. Dlaczego? Czy Totolotek działa zgodnie z przepisami? Jaki bonus powitalny na start można zainkasować? O których jeszcze promocjach warto wspomnieć?

Kiedyś Totolotek - dzisiaj bwin Polska, czy warto się rejestrować?

Totolotek (teraz bwin Polska) to legalna firma bukmacherska

Totolotkowi na pewno nie brakuje doświadczenia. W końcu ten podmiot już od kilkudziesięciu lat działa na polskim rynku. Czy można w ogóle na spokojnie zarejestrować się w tej firmie? Jak najbardziej tak. W końcu firma bukmacherska Totolotek (obecnie bwin Polska) działa zgodnie z przepisami. Więcej informacji na ten temat znajduje się zaś na stronie internetowej https://www.podatki.gov.pl/pozostale-podatki/gry-hazardowe/zaklady-wzajemne-i-gry-hazardowe-przez-internet/. Ten podmiot ma siedzibę w stolicy naszego kraju. A dokładniej to przy ul. Tanecznej 18A. Warto zaznaczyć, że na powyższym portalu masz także podany (w razie gdyby interesowała Cię ta informacja) numer wpisu do KRS-u. Okazuje się, że ta firma bukmacherska zrezygnowała z możliwości oferowania zakładów w punktach stacjonarnych. Aktualnie możesz zatem obstawiać jedynie na stronie internetowej www.totolotek.pl.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Dlaczego ta firma finalnie jednak zrezygnowała z możliwości oferowania zakładów wzajemnych w lokalach stacjonarnych? Dokładne powody nie zostały przedstawione. Jak jednak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi oczywiście o pieniądze. Wydaje się, że po prostu włodarze Totolotka uznali, że punkty stacjonarne niestety nie są do końca rentowne. Właśnie dlatego zdecydowali się na ich zamknięcie. Raczej nie zapowiada się na to, by ta sytuacja miała ulec zmianie. W tym momencie możesz zatem obstawiać jedynie w sieci. A do dyspozycji zainteresowanych typerów są natomiast rozmaite zakłady. Możesz np. zdecydować się na obstawianie wydarzeń przedmeczowych. W ofercie Totolotka nie brakuje także opcji live, które są coraz popularniejsze. Jeśli chodzi o dyscypliny, to wyboru jest sporo. Wszak typerzy mogą obstawiać sporty nie tylko najbardziej popularne, lecz również i niszowe.

Bardzo dobra promocja na start

Chcesz skorzystać z atrakcyjnego bonusu na dzień dobry w legalnej firmie bukmacherskiej Totolotek? Aktualnie (stan na 5 września 2022 roku) oferowany jest bonus 500 PLN… Poznaj teraz najważniejsze zasady dotyczące tego popularnego zagadnienia. Okazuje się, że na samym początku trzeba się oczywiście zarejestrować. Założenie konta jest tutaj szybkie i zarazem intuicyjne. Nie trzeba obawiać się np. o podawane dane. Wszak są one potem bardzo szczelnie przechowywane. Tak, by żadna niepowołana osoba nie weszła w ich posiadanie itp. W czasie zakładania konta należy zaznaczyć, że interesuje Cię bonus powitalny. Po rejestracji warto zaś zweryfikować konto gracza. Jeśli masz minimum 18 lat, a w trakcie zakładania konta podałeś wszystkie prawdziwe dane, to nie masz się tutaj czym martwić. Wszak weryfikacja tożsamości będzie dla Ciebie formalnością.

sts nowe promocje bonusy
Aktualna oferta darmowych bonusów w STS online

Co dzieje się dalej? Musisz dokonać wpłaty. Na szczęście jest tutaj kilka metod, dzięki którym uporasz się z wykonaniem tego zadania. Minimalna wpłata to zaledwie 20 PLN. Maksymalnie możesz natomiast zainkasować nawet 100% do 500 PLN. Te środki pojawią się automatycznie na Twoim koncie. Wówczas już nie będzie żadnych przeciwwskazań, by zacząć za nie obstawiać.

Na czym polega Bonus King Size?

Gracze, którzy na co dzień obstawiają zakłady akumulowane są tutaj szczególnie promowani. W końcu firma bukmacherska Totolotek oferuje jeszcze wyższe wygrane. I to nawet o 66%. Co natomiast zrobić, aby tak się właśnie stało? Masz już konto? Posiadasz na nim środki, które pochodzą z depozytu? Czas zatem przejść do obstawiania. Warto zaznaczyć, że w promocji biorą udział wszystkie kupony akumulowane, na których są wydarzenia mające kurs minimum 1,21. To nie wszystko.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Dodatkowo kupon akumulowany powinien składać się minimum z pięciu opcji. Załóżmy, że zagrałeś właśnie tak. Czyli postawiłeś pięć wydarzeń na kuponie AKO. Wówczas Totolotek dodatkowo przyzna Ci bonus w wysokości 5%. Jak postawisz sześć wydarzeń, to możesz zainkasować drugie tyle (10%). Z kolei maksymalna opcja to wspomniane już przez nas 66%. Aby tak się jednak stało, trzeba zagrać kupon akumulowany, który składa się minimum z 30. wydarzeń. Inni najlepsi bukmacherzy nie oferują aż tak korzystnych warunków bonusowych.

Czy warto zdecydować się na cashout?

Totolotek oferuje swoim użytkownikom możliwość skorzystania z cashoutu. Dlaczego warto zastanowić się nad takim wariantem? W ten sposób możesz mocno zminimalizować ryzyko. Załóżmy, że postawiłeś pięć wydarzeń. Cztery z nich już weszły, a na kuponie znajduje się już tylko jedna opcja. Nie chcesz ryzykować? Jak na złość często jest przecież tak, że właśnie te finałowe potyczki nie wchodzą. W takim razie możesz swobodnie skorzystać z cashoutu. Dzięki tej opcji Twój zakład będzie wcześniej rozliczony. Ty zaś otrzymasz nieco mniejszą wygraną. Warto jednak zaznaczyć, że kasa będzie pewna, a Ty nie musisz martwić się tym, czy ostatni mecz wejdzie…

5 / 5. Ocen: 5

Poprzedni artykułMniej standardowe pomysły na obstawianie piłki nożnej
Następny artykułNajczęstsze dolegliwości zdrowotne u piłkarzy