KOD500 to specjalny kod promocyjny u legalnego bukmachera BetClic Polska. W jaki sposób zgarnąć na start cashback 500 PLN?

KOD500 w BetClic Polska. Cashback 500 PLN na start!
KOD500 w BetClic Polska. Cashback 500 PLN na start!

Cashback BetClic Polska

Bonus powitalny BetClic to ekstra prezent, który można odebrać tylko przy zakładaniu nowego konta bukmacherskiego. Nie jest to standardowe doładowanie pierwszego depozytu jak u większości buków!

Przy rejestracji w BetClic Polska gracz może wpisać kod promocyjny. Obecnie aktywny to KOD500, a nazwa wzięła się stąd, że do zdobycia jest cashback 500 PLN!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Każdy nowy gracz ma ubezpieczony pierwszy zakład postawiony w Betclic Online. Jak dokładnie to wygląda? Oto szczegółowa transmisja, w której wszystko jest dokładnie napisane!

Bonus powitalny Cashback w BetClic:

  1. Wchodzimy na Betclic.pl
  2. Zakładamy konto (kod promocyjny: KOD500)
  3. Stawiamy kupon
  4. W razie przegranej – mamy 100% zwrotu do 500 PLN!

Jeżeli nawet nie masz doświadczenia w bukmacherce, postawienie kuponu na stronie BetClic nie powinno sprawić ci żadnego problemu. Chcesz wiedzieć, jak to wygląda w praktyce? Zobacz video:

Promocja na start dostępna jest bez względu na to, na jakie stawki zwykłeś gracz. Możesz postawić 20 złotych, 40 lub 200 – wszystko zależy od ciebie!

BetClic aplikacja mobilna nie jet wykluczona z tej oferty specjalnej. Oznacza to, że promocja na start jest do odebrania także na smartfonach oraz tabletach!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.