KOD550 to specjalny kod promocyjny u legalnego bukmachera BetClic Polska. W jaki sposób zgarnąć na start cashback 550 PLN?

Kod promocyjny Betclic 2020
Kod promocyjny Betclic 2020

Cashback BetClic Polska

Bonus powitalny BetClic to ekstra prezent, który można odebrać tylko przy zakładaniu nowego konta bukmacherskiego. Nie jest to standardowe doładowanie pierwszego depozytu jak u większości buków!

Przy rejestracji w BetClic Polska gracz może wpisać kod promocyjny. Obecnie aktywny to KOD550, a nazwa wzięła się stąd, że do zdobycia jest cashback 550 PLN!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Każdy nowy gracz ma ubezpieczony pierwszy zakład postawiony w Betclic Online. Jak dokładnie to wygląda? Oto szczegółowa transmisja, w której wszystko jest dokładnie napisane!

Bonus powitalny Cashback w BetClic
💰💰💰

  1. Wchodzimy na Betclic.pl
  2. Zakładamy konto (kod promocyjny: KOD550)
  3. Stawiamy kupon
  4. W razie przegranej – mamy 100% zwrotu do 550 PLN!

Jeżeli nawet nie masz doświadczenia w bukmacherce, postawienie kuponu na stronie BetClic nie powinno sprawić ci żadnego problemu. Chcesz wiedzieć, jak to wygląda w praktyce? Zobacz video:

Promocja na start dostępna jest bez względu na to, na jakie stawki zwykłeś gracz. Możesz postawić 20 złotych, 40 lub 200 – wszystko zależy od ciebie!

BetClic aplikacja mobilna nie jet wykluczona z tej oferty specjalnej. Oznacza to, że promocja na start jest do odebrania także na smartfonach oraz tabletach!

Betclic legalny bukmacher 2020

Betclic nadal nie wszystkim graczom w naszym kraju kojarzy się z obstawianiem legalnym. To błąd, bo ta firma już od dłuższego czasu posiada wszystkie niezbędne licencje do tego, by oferować obstawianie meczów zgodnie z prawem.

Jeżeli chcecie usłyszeć od kogoś sprawdzoną i rzetelną informację: tak, Betclic pozwala na granie zgodnie z przepisami i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości! Odbieranie u niego bonusu również nie wiąże się z żadnymi przykrymi konsekwencjami!

Cashback Betclic Polska to dopiero początek tego, co jeszcze czeka na graczy u tego bukmachera. Wystarczy spojrzeć dział z promocjami dostępny na www.Betclic.pl, by przekonać się co dokładnie mamy na myśli.

Bonus bez depozytu Betclic

Wielu typerów poluje na bonusy bez depozytu. Premie, w których dostaje się pieniądze bez wydawania własnych, są niezwykle pożądane. Niestety, na ten moment Betclic Polska nie oferuje tego typ prezentów.

Betclic bonus bez depozytu na pewno przyciągnąłby do tego bukmachera pełno nowych klientów. Nigdy nie wiadomo, czy prędzej lub później promocja no deposit nie pojawi się w tym portalu. Na ten moment jednak nic na to nie wskazuje.

Będziemy informować was na bieżąco, gdy tylko zmieni się oferowany przez Betclic kod promocyjny albo gdy zostanie zmieniona wartość lub charakter oferty na start!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułZakłady legalne BetClic. Bonus 550 PLN na start!
Następny artykułBetfan legalny w Polsce? Tak, a na start do 3050 zł!
Doświadczony typer, który lubi zajmować się obstawianiem tenisa i koszykówki. Najlepszy bukmacher to dla mnie taki, który oferuje darmowe mecze i zakłady live w tym samym czasie! :)