Konkurs bukmacherski w STS! Do 14 lutego każdy gracz ma szansę na zdobycie podwójnego biletu na mecz eliminacyjny Polska – Łotwa, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie!

Konkurs w STS. Wygraj bilety na mecz Polski!
Konkurs w STS. Wygraj bilety na mecz Polski!

STS konkurs typerski

jeżeli chcesz wziąć udział w opisywanej promocji, musisz posiadać darmowe konto w STS. Rejestracja dostępna jest obecnie także w formie konta tymczasowego, czyli nie wymaga się od gracza żadnej weryfikacji danych. Szczegóły na tem temat znaleźć można poniżej:

Uczestnicy promocji biorą udział w rywalizacji bukmacherskiej, gdzie do zdobycia jest 25 pakietów z podwójnymi biletami na mecz Polska – Łotwa oraz voucherami w wysokości 50 PLN.

Promocje bukmacherskie 2019

Punkty do rankingu tej oferty naliczane są na podstawie specjalnej formuły, którą można znaleźć na oficjalnej stronie STS. Godny uwagi jest fakt, iż bierze się pod uwagę nie tylko wygrane, ale także i przegrane kupony!

W tym przypadku nie zabrakło też nagród pocieszenia. Bukmacher STS daje graczom z miejsc 26-50 aż 25 PLN w postaci voucherów, które można wykorzystać na obstawianie przez internet – zarówno na stronie WWW, jak i aplikacji mobilnej.

Nagrodą główną są wejściówki na mecz Polska – Łotwa, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw Europy.

Jeżeli jeszcze nie masz konta w STS, pamiętaj, by sprawdzić, jaki bonus powitalny jest obecnie dostępny za wypełnienie formularza. Dowiedz się także w naszym portalu, gdzie poza tym można zdobyć interesującą premię na początek przygody z obstawianiem!

Wykorzystałeś już kod bonusowy „BETONLINE” na www.iForbet.pl?


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułJak grać bez wysyłania skanu dowodu?
Następny artykułDarmowy zakład od Etoto na dobry początek!
Doświadczony typer, który lubi zajmować się obstawianiem tenisa i koszykówki. Najlepszy bukmacher to dla mnie taki, który oferuje darmowe mecze i zakłady live w tym samym czasie! :)