W środę 19 grudnia odbędzie się drugi półfinał Klubowych Mistrzostw Świata w piłce nożnej, w którym Real Madryt zmierzy się z japońską Kashimą Antlers. Z tej okazji bukmacher forBET przygotował dzisiejszą gratkę dla swoich klientów. 

"Królewska" oferta forBET!
„Królewska’ oferta forBET!

To jedna z ostatnich odsłon kalendarza adwentowego, który przejdzie do historii już za pięć dni, dokładnie w Wigilię Bożego Narodzenia. Dziś gracze marki forBET znajdą w nim trzy wyjątkowe bonusy.

Mowa o premiach, które zostaną dopisane do kont graczy we wspomnianej firmie bukmacherskiej, jeśli w pojedynku „Królewskich” z Azjatami wydarzą się następujące rzeczy:

  • Karim Benzema strzeli minimum dwie bramki 
  • Sergio Ramos otrzyma czerwoną kartkę
  • Marcelo zanotuje asystę

Każde z tych zdarzeń zostało wycenione dokładnie na 30 PLN. Kto może ubiegać się o bonusy z tego tytułu? Tylko i wyłącznie osoby posiadające internetowe konto bukmacherskie w forBET. Ale to niejedyne warunki.

By zostać zakwalifikowanym do tej akcji promocyjnej trzeba postawić do godziny 17:30 kupon składający się z co najmniej trzech dzisiejszych zdarzeń, których wyniki zostaną rozliczone do godziny 23:59. 

Stawka takiego zakładu musi być równa kwocie 59 PLN, a na kuponie uprawniającym do skorzystania z ewentualnych premii musi znaleźć się typ dotyczący pojedynku Realu Madryt z Kashimą Antlers

Musisz wiedzieć o jeszcze kilku wymogach. Udziału w akcji promocyjnej nie biorą zakłady systemowe oraz typu draw no bet czy też drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu. Ponadto kupon musi zostać postawiony za środki własne gracza a nie bonusowe.

Co z samą premią? Oczywiście nie będziesz mógł jej od razu wypłacić. Podlega ona czterokrotnemu obrotowi na kuponach o kursie minimalnym 2,00. Dopiero po spełnieniu tych warunków wypłata tych środków będzie możliwa.

Zainteresowała Cię dzisiejsza oferta specjalna legalnego bukmachera forBET, ale nie masz jeszcze swojego konta i nie jesteś przekonany czy poradzisz sobie z jego założeniem? 

To naprawdę łatwizna. W formularzu rejestracyjnym wystarczy podać podstawowe dane osobowe i załączyć skany czy też zdjęcia dowodu tożsamości, w celu weryfikacji tych danych. To tak naprawdę wszystko.

Nie musisz wychodzić z domu, ani ponosić żadnych kosztów. Konto bukmacherskie zarejestrujesz w parę minut online. Gdzie? Na stronie internetowej opisywanej marki. 

Mało tego! Będziesz mógł skorzystać też z pakietu powitalnego forBET, a jeśli wpiszesz w formularzu kod promocyjny: BETONLINE, to będziesz mógł nawet zyskać więcej niż inni!

Polski bukmacher online –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułTotolotek z ofertą specjalną na mecze Lechii!
Następny artykułBonus 20 PLN na koszykówkę w Etoto!