Czy bukmacher LV BET pozwala na obstawianie bez podatku? Sprawdzamy najnowsze promocje tego bukmachera i wyjaśniamy czy są one legalne, czy też wręcz przeciwnie!

LV BET obstawianie bez podatku. Legalne czy nie?
LV BET obstawianie bez podatku. Legalne czy nie?

Bukmacher LV BET bez podatku

Bonus powitalny LV BET to dopiero pierwszy krok do obstawiania meczów u tego legalnego bukmachera w Polsce. Jeżeli masz już konto i pieniądze na grę, pora dowiedzieć się więcej jaką ofertę dla graczy przygotował LV BET!

Nie masz konta w LV BET? Z kodem „BETONLINE” przy rejestracji zgarniesz 20 PLN jako bonus bez depozytu i potem nawet 1500 PLN przy dwóch wpłatach!

Jak każdy legalny bukmacher, LV BET musi oferować graczom zakłady z podatkiem. Da się jednak czasem zniwelować wartość opłaty na rzecz państwa dzięki specjalnym promocjom jakie proponują swoim klientom bukmacherzy.

Bonusy u bukmachera LV BET

LV BET dość często organizuje bonusy powiększające wygrane o 14%. W ten sposób w przypadku trafionego kuponu nie odczuwamy tego, że zapłaciliśmy 12% podatku. Dzięki temu nasza wygrana jest dużo wyższa niż u konkurencyjnych zakładów sportowych.

Oferta bez podatku dostępna jest dla wszystkich osób, które posiadają konto w LV BET. Nie jest zazwyczaj wymagany żaden LV BET kod promocyjny, chociaż mogą zdarzyć się wyjątkowe akcje konkursowe.

W niektórych przypadkach LV BET organizuje promocje tylko w aplikacji mobilnej. Warto mieć to na uwadze i zawsze czytać uważnie o wszystkich ofertach dostępnych u bukmachera.

Chcesz być na bieżąco? Na łamach naszego serwisu piszemy o wszystkim, co jest istotne. Śledź nas uważnie, by nie przegapić żadnego dobrego bonusu na obstawianie!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.