Piątek 4 stycznia to dzień trzeciego konkursu cyklu Turnieju Czterech Skoczni i zarazem przedostatnia okazja na zgarnięcie premii od bukmachera LvBET. Zainteresowany?

LvBET z bonusem na skoki w aplikacji mobilnej!
LvBET z bonusem na skoki w aplikacji mobilnej!

Tytułowa promocja trwa od początku Turnieju Czterech Skoczni 2018/19 (28 grudnia) aż do jego zakończenia (6 stycznia, godzina 22:00). Dziś o godzinie 14:00 w Innsbrucku odbędzie się trzeci konkurs w ramach tego cyklu, który jest doskonałą okazją na skorzystanie z tej oferty.

Każdy klient marki LvBET, który zdecyduje się postawić kupony spełniające regulaminowe warunki, które następnie okażą się trafne, będzie mógł liczyć na dodatkowe środki od bukmachera w wysokości aż +14% do wygranej!

Co trzeba zrobić, żeby móc zgarnąć ekstra premię? Otóż za pośrednictwem aplikacji mobilnej należy postawić zakłady pochodzące tylko i wyłącznie z oferty na Turniej Czterech Skoczni. To w zasadzie wszystko!

Nie ma kursu minimalnego, minimalnej liczby zdarzeń czy ograniczeń, co do rodzaju zakładów. W grę wchodzą te z oferty przedmeczowej, jak i live. Zakłady pojedynce i wielokrotne.

Zainteresowany? Pamiętaj, że udział a akcji specjalnej mogą wziąć tylko klienci marki LvBET, którzy posiadają aplikację mobilną tego bukmachera! Nie masz konta i/lub aplikacji?  Nic straconego. Wystarczy odwiedzić stronę internetową opisywanej firmy.

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego możesz opcjonalnie skorzystać z ekskluzywnego kodu promocyjnego. Hasło to: BETONLINE. 

Nie masz konta u bukmachera LvBET? Założysz je na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułBonus Totalbet na skoki narciarskie
Następny artykułTotolotek daje 20 PLN na start!