Trwa grudniowe szaleństwo promocji bukmacherskich. Tylko dziś w Etoto możesz odebrać kolejny darmowy zakład w ramach „Misji Grudzień”. Głodny szczegółów? Zapraszamy do lektury!

Mikołajkowy prezent od Etoto!
Mikołajkowy prezent od Etoto!

Mikołajki to dzień, na który przez cały rok czekają głównie dzieciaki, ale nie ma co się oszukiwać, dorośli też uwielbiają prezenty. Z takiego założenia wyszedł też bukmacher Etoto, który w ramach swojego kalendarza adwentowego przygotował dla graczy specjalny freebet.

Z darmowego zakładu mogą skorzystać wszyscy posiadacze konta bukmacherskiego w Etoto, ale najpierw muszą spełnić pewien warunek.Tym warunkiem jest postawienie kuponu za minimum 100 PLN.

Musi być to zakład wielokrotny o kursie minimalnym 2,00. Zdarzenia znajdujące się na nim nie mogą mieć kursów mniejszych niż 1,20. Nie ma natomiast żadnego znaczenia czy kupon będzie rozliczony jako wygrany, czy wręcz przeciwnie!

Premia w wysokości 20 PLN należy się każdemu, kto spełni wymagania. Ale można po nią sięgnąć tylko raz. Jeden gracz – jeden bonus. Musisz jeszcze wiedzie, że zgodę na otrzymanie freebeta należy „ZATWIERDZIĆ” w okienku, który wyskoczy na naszym ekranie.

Dzisiejsza promocją jest szósta odsłoną kalendarza adwentowego, co oznacza, że można z niej skorzystać tylko i wyłącznie dziś, w czwartek 6 grudnia. Jutro na graczy Etoto czekać będzie nowa niespodzianka i tak aż do drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia włącznie!

LEGALNY BUKMACHER ONLINE – www.Etoto.pl !


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułCo czeka na graczy 4 grudnia w kalendarzach adwentowych?
Następny artykułTotolotek z mikołajkowym freebetem na Puchar Polski