Tylko i wyłącznie w dniu 10 grudnia na graczy legalnego bukmachera forBET czeka niezwykły bonus od depozytu. Głodny szczegółów? Zapraszamy do lektury!

Nawet 500 PLN do odebrania w forBET!
Nawet 500 PLN do odebrania w forBET!

Atrakcyjna premia jest do odebrania tylko do końca dzisiejszego dnia, bo jest jedną z dwudziestu czterech niespodzianek, jakie opisywany bukmacher przygotował dla swoich klientów w ramach kalendarza adwentowego.

Pierwsze słyszysz? Już tłumaczymy. To świąteczna promocja forBET, która od początku miesiąca aż do 24 grudnia gwarantuje graczom codziennie nowe okazje, ale każda z nich obowiązuje tylko w danym dniu i nie ma do niej powrotu.

Oczywiście w akcji adwentowej legalnego bukmachera mogą wziąć udział tylko te osoby, które posiadają w forBET swoje konto. Jeśli go jeszcze nie masz, to pamiętaj, że zarejestrować się możesz w parę chwil bez wychodzenia w domu.

Formularz rejestracyjny wypełnisz online na stronie internetowej bukmachera. Jest to też zupełnie darmowe. Poza podstawowymi danymi osobowymi będziesz musiał załączyć również skany/zdjęcia dwóch stron dowodu tożsamości.

To praktycznie wszystko, co musisz zrobić, żeby móc korzystać w pełni z oferty forBET. Informujemy, że podczas wypełniania formularza możesz skorzystać też opcjonalnie z ekskluzywnego kodu promocyjnego.

>>>Aktualny KOD PROMOCYJNY forBET: BETONLINE <<<

Wracając do szczegółów poniedziałkowej oferty specjalnej, jest ona skierowana do osób zarówno z grubym portfelem, jak i do uczestników, którzy nie dysponują wielkimi środkami na grę w zakładach bukmacherskich.

Maksymalny bonus, w wysokości 50% aż do 500 PLN, można zyskać wpłacając na konto bukmacherskie 1 000 PLN. Ale do promocji kwalifikują się też zdecydowanie niższe depozyty. Począwszy od kwoty 20 PLN.

Jeśli akurat ta oferta nie przypadła Ci do gustu to pamiętaj, że jutro i w kolejnych dniach aż do Wigilii Bożego Narodzenia w forBET pojawią się nowe okazje. Warto sprawdzać codziennie, jaka niespodzianka na nas czeka. To nic nie kosztuje.

TU ZAŁOŻYSZ KONTO U LEGALNEGO BUKMACHERA –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułTylko 7 grudnia w LvBET większe wygrane na Ekstraklasie!
Następny artykułFortuna z bonusem na Ligę Mistrzów!