Bonus 50% aż do 500 PLN to piątkowa oferta specjalna legalnego bukmachera forBET. Zainteresowany szczegółami akcji?

Nawet 500 PLN od forBET, ale tylko w piątek 10 maja!
Nawet 500 PLN od forBET, ale tylko w piątek 10 maja!

Bonus od depozytu

Tytułowe promo skierowane jest do wszystkich klientów marki wskazanej na wstępie, którzy posiadają internetowe konto bukmacherskie w Forbet i zdecydują się na nie wpłacić minimum 20 PLN.

Zgarnięcie maksymalnej premii będzie możliwe po dokonaniu depozytu na konto online w wysokości 1 000 PLN lub wyższej, bo bukmacher dorzuci w formie bonusu równowartość połowy wpłaty.

Bonus zostanie przyznany automatycznie, ale skorzystanie z niego będzie możliwe dopiero po dokonaniu jednokrotnego obrotu kwotą depozytu po kursie minimalnym 2,00.

Nawet 500 PLN od forBET, ale tylko w piątek 10 maja!
Darmowy zakład 50 PLN; KOD: BETONLINE

Rejestracja konta online

Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się w serwisie online legalnego bukmachera online, to możesz to zrobić w każdej chwili, odwiedzając jego oficjalny portal, gdzie znajdziesz stosowny formularz.

W nim poza podaniem danych osobowych możesz również wpisać specjalny kod promocyjny, dzięki któremu otrzymasz o 50 PLN więcej niż w ramach standardowej oferty powitalnej.

Wystarczy w odpowiednią rubrykę formularza rejestracji wpisać hasło o treści: BETONLINE. To wszystko.

Oferta na start

Na nowych użytkowników serwisu online forBET czeka tzw. oferta powitalna, która w chwili obecnej składa się z premii od trzech pierwszych depozytów.

Są one zróżnicowane. Za pierwszą wpłatę można zgarnąć bonus 100% do 400 PLN. W pozostałych przypadkach nie zmienia się kwota maksymalna, ale inne są procenty – 75% i 50%. W sumie nawet 1 200 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykuł2 maja: Bonus mobilny STS na finał Pucharu Polski!
Następny artykułTurniej LV BET na MŚ U-20 w Polsce! 3000 PLN do wygrania!