Bonus bez depozytu do wykorzystania w aplikacji mobilnej i dwie atrakcyjne premie za pierwsze wpłaty – tak wygląda oferta na start w Etoto. Jak z niej skorzystać?

Potrójny pakiet na start w Etoto!
Potrójny pakiet na start w Etoto!

Wspomniany na wstępie freebet otrzymamy już za samo zarejestrowanie konta bukmacherskiego w Etoto i jego pełną weryfikację, która sprowadza się do sprawdzenia danych, jakie podaliśmy w formularzu rejestracyjnym. Niezbędne do tego będzie przesłanie skanów dowodu tożsamości.

WAŻNE! Musisz jednak pamiętać o tym, żeby w procesie rejestracji wpisać w specjalną rubrykę kod promocyjny o treści „ETOTO20FREE„. To w zasadzie wszystko, co musisz zrobić, żeby otrzymać 20 PLN na grę.

Zakład bez depozytu można wykorzystać tylko i wyłącznie w aplikacji mobilnej opisywanego bukmachera, którą pobierzesz zupełnie za darmo na stronie internetowej marki. W chwili obecnej dostępna jest tylko wersja na Androida, ale wkrótce ma pojawić się też na urządzenia korzystające z iOS.

Oczywiście bonusy bez wpłaty są tym, co nowi gracze lubią najbardziej, ale Etoto w ramach swojej oferty powitalnej proponuje znacznie więcej. Premia za pierwszy depozyt to aż 200% do 100 PLN, a od drugiej 100% aż do 900 PLN!!!

Opisane powyżej bonusy zostaną dopisane do konta gracza automatycznie, ale trzeba pamiętać, że freebet o wartości 20 PLN jest do zdobycia tylko na etapie rejestracji konta. Później nie można po niego sięgnąć.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE – www.Etoto.pl


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułforBET ze specjalną ofertą na grudzień!
Następny artykułforBET z bonusami na mecz Atalanta – Napoli!