Tylko do godziny 23:59 w dniu 24 listopada (niedziela) nowi gracze mogą zdobyć zakład bez ryzyka do 200 PLN u legalnego bukmachera STS. Promocja ta związana jest ze startem nowego sezonu skoków narciarskich, ale nie ogranicza się tylko do tej dyscypliny.

Startuje nowy sezon skoków narciarskich, w STS zakład bez ryzyka!
Startuje nowy sezon skoków narciarskich, w STS zakład bez ryzyka!

STS zakład bez ryzyka

Tuż przed startem nowego sezonu, który zainaugurują na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle sobotni konkurs drużynowy i niedzielny indywidualny, twarzą marki STS został legendarny niemiecki skoczek, Martin Schmitt. To właśnie on swoim wizerunkiem promuje opisywaną ofertę specjalną.

Mogą z niej skorzystać wyłącznie ci gracze, którzy zdecydują się otworzyć internetowe konto bukmacherskie u wskazanego operatora w dniach 22-24 listopada i spełnią opisane w regulaminie warunki. Do zgarnięcia jest zakład bez ryzyka na pierwszy kupon po rejestracji w serwisie online.

W tym celu należy postawić zakład SOLO lub AKO z salda głównego. Gdy będzie on wygrany, uczestnik otrzyma po prostu swoją wygraną. W razie przegranej otrzyma zwrot stawki, więc mówimy o swoistym ubezpieczeniu pierwszego zakładu online…

WAŻNE! W przypadku cashbacku mówimy o stawce zakładu pomniejszonej o należny podatek. Przy wkładzie 100 PLN zwrot wyniesie 88 PLN. Przy 200 PLN będzie 176 PLN.

Cashback zostanie dopisany do kontra uczestnika akcji „PŚ Wisła. 200 PLN bez ryzyka” w przeciągu 24 godzin od rozliczenia przegrany kuponu online.

darmowy bonus w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Pakiet powitalny STS

Opisana powyżej promocja z okazji Pucharu Świta w skokach narciarskich Wisła 2019 łączy się ze standardową ofertą powitalną bukmachera STS, co oznacza, że nowo zarejestrowani klienci mogą skorzystać również z innych bonusów na start.

Nowi gracze mogą liczyć na premię 100% od pierwszej wpłaty do kwoty maksymalnej 1 200 PLN. Pisząc krótko, ktoś kto wpłaci 1 200 PLN, drugie tyle otrzyma w formie bonusu na grę w zakładach bukmacherskich. Będzie on mógł zostać wypłacony na konto bankowe po dokonaniu regulaminowego obrotu.

W formularzu rejestracji można też wpisać opcjonalnie kod promocyjny. Wpisując hasło o treści „BETONLINE” użytkownik uzyska uprawnienie do odebrania darmowego zakładu o równowartości 29 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułTotal Casino automaty. W co najlepiej grać?
Następny artykułBetfan apk. Aplikacja bukmacherska pobieranie online