Kod promocyjny „BETONLINE” i konto założone w najbliższych dniach to grubo ponad 1200 PLN bonusu powitalnego. Oto najnowsza promocja STS na mecze eliminacji Euro 2020!

STS bonus na październikowe mecze Polski. 1200 PLN + 200 PLN + 29 PLN bez depozytu!
STS bonus na październikowe mecze Polski. 1200 PLN + 200 PLN + 29 PLN bez depozytu!

STS daje bonus nowym graczom – ponad 1200 PLN!

Najnowsza oferta specjalna dla nowych graczy to już coś więcej niż tylko premia za wpłatę numer jeden. Mimo że ten bonus także jest dostępny, gracze mogą także liczyć na inne premie.

STS bonus przyznaje każdej nowo zarejestrowanej osobie. Tylko na etapie rejestracji można wpisać specjalny kod promocyjny „BETONLINE„, a dzięki niemu na start dostać natychmiast 29 PLN bez depozytu!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Wyjątkowa oferta tylko przez cztery dni – STS powiększa bonus!

Tylko osoby, które dokonają rejestracji w dniach 9-13 października mogą skorzystać z tej promocji. Nie liczy się tutaj żaden profil założony w innym czasie.

Co jeszcze poza premią bez wpłaty? Dodatkiem ekstra na mecze Polski w październiku jest 200 PLN jako Zakład Bez Ryzyka. Gracz może postawić nawet 200 zł, a w przypadku niepowodzenia na jego konto trafi pełen zwrot!

A to jeszcze nie wszystko! Każdy gracz na start otrzymać może do 1200 PLN przy pierwszym depozycie na konto typerskie. Jak dokładnie to działa, co można otrzymać? Premia to 100% wartości pierwszego przelewu – wpłata daje po prostu dwa razy więcej, niż normalnie!

STS to legalnie działający bukmacher. W naszym kraju można obstawiać tylko na stronach z licencją. W przeciwnym wypadku grożą nam poważne konsekwencje prawne!

Jak uważacie, obecna premia od STS to duży bonus powitalny u bukmachera? 😉


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułEwinner mecze online za darmo. Transmisje LIVE bez opłat dla każdego?
Następny artykułGra Liga Mistrzów, w BetClic oferta specjalna!
Doświadczony typer, który lubi zajmować się obstawianiem tenisa i koszykówki. Najlepszy bukmacher to dla mnie taki, który oferuje darmowe mecze i zakłady live w tym samym czasie! :)