Jesteś na początku swojej przygody z zakładami sportowymi i nie chciałbyś ryzykować własnych pieniędzy? Legalny bukmacher STS ma ofertę, która podoba się takim graczom, jak ty!

STS kod bonusowy - 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym BETONLINE
STS kod bonusowy – 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym BETONLINE

STS kod promocyjny na bonus

Zacznijmy od tego, że promocja, której przedmiotem jest freebet 29 PLN skierowana jest wyłącznie do osób, które dopiero założą swoje internetowe konto bukmacherskie w tej firmie. Jeśli jesteś stałym klientem, to ta oferta specjalna nie jest niestety dla Ciebie.

Gracze, którzy zdecydują się zarejestrować w STS mogą zgarnąć darmowy zakład już za samo założenie konta. Oczywiście po jego pełnej weryfikacji i aktywacji, która odbywa się na podstawie przesłanych skanów dowodu tożsamości, co jest ustawowym wymogiem.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Darmowe środki na start nie zostaną jednak przyznane automatycznie. Należy się po nie „zgłosić” wpisując w formularzu rejestracyjnym specjalne hasło. Te standardowe, dostępne dla wszystkich klientów, znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej marki.

Jaki kod promocyjny w STS?

Dla naszych czytelników mamy jednak coś wyjątkowego. Ekskluzywny kod promocyjny STS, dzięki któremu możesz zyskać więcej niż inni. Wystarczy wpisanie „BETONLINE„, a będzie można cieszyć się z freebeta o równowartości 29 PLN.

Otrzymany gratisowy zakład musi zostać wykorzystany na zakłady sportowe. Wypłata na konto bankowe będzie możliwa dopiero po wykonaniu trzykrotnego obrotu po kursie minimalnym 1,91. Zaliczane do niego są tylko wygrane kupony!

Jak i gdzie wpisać kod promocyjny w STS?

STS bonus powitalny 2020

Bonus powitalny dostępny u bukmachera STS to nie tylko premia bez depozytu, ale także prezent po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto typerskie. Wartość tego bonusu potrafi się zmieniać w ciągu roku, ale nigdy nie jest mniejsza niż 1000 złotych.

W chwili obecnej każdy nowy gracz może na www.STS.pl otrzymać aż 100% do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden. Pieniądze przyznawane są automatycznie – wystarczy dokonać odpowiedniej wpłaty na swój profil u bukmachera.

Dodatkowe środki za bonus od depozytu przyznawane są tylko przy jednej wpłacie. Właśnie dlatego tak istotne jest to, co mówią doświadczeni typerzy: przy rejestracji u bukmachera zawsze trzeba przelewać możliwie jak najwięcej! Przykładowo: wpłata 50 złotych daje łącznie 100 złotych na obstawianie, a wpłata 1000 złotych aż 2000!

STS bonus bez depozytu 2020

STS jako jedyny bukmacher w naszym kraju oferuje aż 29 PLN jako bonus bez depozytu 2020. Takiej premii nie ma u żadnej innej firmy branżowej z licencją Ministerstwa Finansów!

Dowiedzieliście się już, jak wykorzystać opisywaną promocję oraz z czym dokładnie się ona wiąże. Ostatni krok to już tylko i wyłącznie wasza decyzja – chcecie odebrać tę premię bez depozytu, czy też nie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.