Jesteś na początku swojej przygody z zakładami sportowymi i nie chciałbyś ryzykować własnych pieniędzy? Legalny bukmacher STS ma ofertę, która może Ci się spodobać!

darmowy bonus w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS kod promocyjny na bonus

Zacznijmy od tego, że promocja, której przedmiotem jest freebet 29 PLN skierowana jest wyłącznie do osób, które dopiero założą swoje internetowe konto bukmacherskie w tej firmie. Jeśli jesteś stałym klientem, to ta oferta specjalna nie jest niestety dla Ciebie.

Gracze, którzy zdecydują się zarejestrować w STS mogą zgarnąć darmowy zakład już za samo założenie konta. Oczywiście po jego pełnej weryfikacji i aktywacji, która odbywa się na podstawie przesłanych skanów dowodu tożsamości, co jest ustawowym wymogiem.

Darmowe środki na start nie zostaną jednak przyznane automatycznie. Należy się po nie „zgłosić” wpisując w formularzu rejestracyjnym specjalne hasło. Te standardowe, dostępne dla wszystkich klientów, znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej marki.

Jaki kod promocyjny w STS?

Dla naszych czytelników mamy jednak coś wyjątkowego. Ekskluzywny kod promocyjny STS, dzięki któremu możesz zyskać więcej niż inni. Wystarczy, że wpiszesz hasło „BETONLINE„, a będziesz mógł się cieszyć z freebeta o równowartości 29 PLN.

Otrzymany gratisowy zakład musi zostać wykorzystany na zakłady sportowe. Wypłata na konto bankowe będzie możliwa dopiero po wykonaniu trzykrotnego obrotu po kursie minimalnym 1,91. Zaliczane do niego są tylko wygrane kupony!

Darmowy zakład 29 PLN nie wyklucza skorzystania z drugiej oferty powitalnej. Mowa o bonusie 100% od pierwszej wpłaty aż do kwoty 1 000 PLN maksymalnie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.