Bukmacher STS dla nowych graczy przygotował premię, w ramach której można otrzymać nawet 200 zł w razie przegranej! Co dokładnie oferuje ta promocja?

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
STS oddaje 200 zł w razie przegranej! TYLKO teraz dla nowych graczy!

STS obstawianie bez ryzyka

Nowy dostępny w STS zakład bez ryzyka pozwala na obstawianie i niemartwienie się o ewentualne przegrane. O co właściwie chodzi? Podajemy konkretne przykłady i wszystkie istotne informacje!

Bukmacher STS przygotował nową promocję powitalną, w której można otrzymać 100% zwrotu od przegranego kuponu. Oferta skierowana jest nie tylko do miłośników siatkówki, chociaż to właśnie ten sport występuje w materiałach promocyjnych na pierwszym planie.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

STS oddaje nawet 200 PLN!

Aby otrzymać zwrot, należy w dniach 19-21 września założyć darmowe konto na stronie bukmachera legalnego STS. Formularz wypełnia się na STS.pl i tylko w nim można wpisać aktualny kod promocyjny „BETONLINE„.

Premię można otrzymać jedynie w przypadku przegranego pierwszego kuponu postawionego w STS po założeniu konta. Rozliczenie danego zakładu musi nastąpić do 23 września, by było brane pod uwagę.

Dokonanie rejestracji w STS to nie tylko możliwość obstawiania meczów, ale także dostęp do legalnych transmisji wydarzeń sportowych za pośrednictwem usługi STS TV.

Cały czas nowo zarejestrowani mogą otrzymać też 1200 PLN przy pierwszym depozycie na konto bukmacherskie. STS ma też 29 PLN bez depozytu z wyżej wspomnianym kodem promocyjnym!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułCzy można obstawiać mecze bez pieniędzy?
Następny artykułEwinner mecze online za darmo. Transmisje LIVE bez opłat dla każdego?
Doświadczony typer, który lubi zajmować się obstawianiem tenisa i koszykówki. Najlepszy bukmacher to dla mnie taki, który oferuje darmowe mecze i zakłady live w tym samym czasie! :)