STS to bukmacher, o którego popularność nikogo nie trzeba utwierdzać w przekonaniu. Sam w sobie istnieje już bowiem od równo 25 lat, nieprzerwanie budując swoją pozycję lidera na polskim rynku zakładów wzajemnych. Pozycja ta zobowiązuje, a w STS rejestracja aktualnie jest nam w stanie zapewnić dużo korzyści. Na czym ona jednak tak właściwie polega i co możemy zyskać podejmując się jej? Te kwestie, ale i wiele innych, staramy się poruszać w obrębie naszego serwisu internetowego.

STS rejestracja krok po kroku

STS rejestracja krok po kroku – jak założyć konto?

Założenie własnego konta, ale i rozpoczęcie typowania u bukmachera STS nie należy do najtrudniejszych. Bukmacher postarał się o to, by maksymalnie uprościć ten proces i skrócić go do minimum. Możemy więc wejść w posiadanie takiego konta w zaledwie kilka minut. Co musimy zrobić, by stało się to możliwe?

Przede wszystkim odwiedzić oficjalną stronę internetową bukmachera, a następnie kliknąć przycisk Załóż konto. W ten sposób otworzymy formularz rejestracyjny, który bukmacher ten – dla zachowania jego czytelności – podzielił na dwa etapy. W pierwszym z nich musimy podać dane czysto techniczne, które posłużą nam do logowania się na własne konto. Chodzi o adres e-mail i numer telefonu (oba musimy zweryfikować), ale też o hasło, za pośrednictwem którego będziemy się logować. To w tym momencie możemy i powinniśmy wpisać kod promocyjny BETONLINE – dzięki temu zyskamy dodatkowe środki na start, bez decydowania się na ciężkie do spełnienia warunki.

W drugim kroku prowadzącym ku temu, by założyć w STS konto jest podanie danych osobistych. Chodzi tutaj między innymi o imię i nazwisko, obywatelstwo, numer PESEL oraz deklarowane źródło pochodzenia środków, za pośrednictwem których mamy w planach obstawianie. Wszystkie te dane będą w późniejszym czasie weryfikowane, dlatego też powinniśmy zadbać o ich poprawność.

Na obu krokach rejestracji u bukmachera jesteśmy w stanie zaznaczyć opcję chęci pozyskania bonusu powitalnego. Jako że bonus ten stanowi podstawę oferty promocyjnej bukmachera, raczej nie powinniśmy tej opcji przegapić – zwłaszcza że możemy z niej skorzystać tylko raz.

STS rejestracja krok po kroku
1. Wejście na stronęwww.Betfan.pl
2. Wpisanie kodu promocyjnegoBETONLINE
3. Odebranie bonusu na start200% do 300 PLN
4. Wypłata wygranychZyliony monet
STS rejestracja krok po kroku

Konto tymczasowe a konto stałe w STS

Bezpośrednio po założeniu własnego konta w serwisie internetowym bukmachera STS, jesteśmy w stanie się na nie zalogować, by dokonać naszej pierwszej wpłaty i obstawiać. W STS rejestracja początkowo tworzy nam jednak tak zwane konto tymczasowe. Choć pozwala ono cieszyć się z większości funkcjonalności serwisu internetowego bukmachera STS, wiele z nich jest na nim niedostępne. Tak jest chociażby w przypadku możliwości wypłacania środków czy typowania za dowolną stawkę.

Aby wszelkie blokady i ograniczenia zniknęły z naszego konta tymczasowego, jesteśmy zmuszeni do dokonania jego weryfikacji i przekształcenia go w konto stałe (w końcu, po 30 dniach, i tak stanie się to konieczne). Weryfikacja własnego konta również nie należy do najtrudniejszych. Aby przez nią przejść, musimy:

  1. Przejść do zakładki ustawień po zalogowaniu się na własne konto u bukmachera.
  2. Wybrać opcję Weryfikacja konta, widniejącą jako jedna z zakładek menu zarządzania kontem. Możemy też skorzystać z linku w komunikacie obwieszczającym konieczność zweryfikowania własnego konta.
  3. Skorzystać z formularza, w obrębie którego musimy podesłać bukmacherowi skan lub zdjęcie naszego dowodu osobistego. Nie musimy się martwić o bezpieczeństwo naszych danych – STS jest bukmacherem w pełni legalnym, a zarówno nasze dane osobowe, jak i środki finansowe są przez niego chronione (prawo jest tutaj po naszej stronie).
  4. Czekać na weryfikację konta – bukmacher w większości przypadków stara się dokonywać jej w przeciągu kilku godzin od złożenia wniosku o nią. W jego interesie jest to, by cały proces przebiegał jak najszybciej. W końcu niektórym użytkownikom mógł wygasnąć już okres działania konta tymczasowego, a przez to obstawianie stało się dla nich niemożliwe (bukmacher nie generuje za ich pośrednictwem przychodu dla siebie).

Elementy oferty bukmachera STS

W STS konto daje nam możliwość korzystania z pełnej oferty bukmachera. Nie bez powodu jest on firmą, która jest uznawana za najlepszą na rynku. Składa się na to między innymi właśnie ta oferta, która jest nie tylko szeroka, ale i po prostu bardzo aktualna. Buk stale dba o jej udoskonalanie i dbanie o to, by była lepsza niż konkurencyjna. Jako jeden z pierwszych wprowadza do niej nowo zapowiedziane rozgrywki i turnieje, proponuje możliwość zawierania zakładów długoterminowych i specjalnych. Jego ofertę można podzielić na dwa segmenty:

  • przedmeczową, a zatem tę najbardziej standardową, w której obstawiamy spotkania jeszcze przed ich rozpoczęciem się. To o nią buk dba zdecydowanie najbardziej – wszak to ona stanowi jego wizytówkę i coś, na bazie czego typujący porównują do siebie kolejne firmy bukmacherskie,
  • na żywo, w której typujemy mecze w czasie ich trwania. W jej przypadku uwagę zwracają dwa aspekty. Po pierwsze szerokość tej oferty – jest nią obejmowanie większość największych turniejów w najpopularniejszych dyscyplinach sportu, a buk stale dba o to, by tylko ich przybywało. Po drugie – responsywność. Bukmacher doskonale opanował tę formułę obstawiania i stara się bardzo szybko aktualizować dostępne rynki w czasie trwania meczów. Dzięki temu nie jest tak, jak u wielu innych firm, w przypadku których przez cały mecz mamy do czynienia z zaledwie kilkoma rynkami, a czasami pojawi się jakiś dodatkowy. Tutaj te pojawiają się praktycznie w każdej minucie, co rzeczywiście nadaje sens tego typu usłudze.
Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

W STS możemy zawierać zakłady na dwa sposoby – albo inwestując w kupon pojedynczy, albo też stawiając tak zwany akumulator. W tym pierwszym przypadku na naszym kuponie znajdzie się dokładnie jedno zdarzenie, od którego poprawności wytypowania zależeć będzie wynik naszego kuponu. W drugim przypadku kupon zawiera kilka różnych zdarzeń – pozwala wygrać znacznie więcej, jednak wymaga od nas poprawnego wytypowania każdego z nich. Jeden błąd (nawet w przypadku dodania kilkudziesięciu zdarzeń), a cała nasza wygrana przepada.

Najpopularniejsze dyscypliny sportu w STS

Choć w STS rejestracja daje nam dostęp do najszerszej oferty na rynku, oczywistym jest, że bukmacher ten nie jest idealny (takiego bowiem nie ma). Faworyzuje różne dyscypliny sportu kosztem innych.

W STS na najlepszą ofertę mogą liczyć wielbiciele najpopularniejszych w Polsce dyscyplin sportu, a zatem piłki nożnej i siatkówki. Widać jest, że to im bukmacher nadaje priorytet – tak pod kątem kursów bukmacherskich, jak i dostępnych rynków na zakłady czy pokrywanych przez siebie turniejów.

W STS na najlepszą ofertę mogą liczyć również wielbiciele e-sportu. Wszystko za sprawą tego, że firma ta doskonale rozumie rynek i to, że to właśnie on najszybciej zyskuje na popularności. W związku z tym przeznaczył mu osobną zakładkę na swojej stronie internetowej, która izoluje go od innych dyscyplin i sprawia, że znacznie łatwiej jest znaleźć grę, którą będzie się później obstawiać. W STS opinie graczy o ofercie sa naprawdę wyjątkowe.

W STS duże znaczenie ma również MMA, które – głównie za sprawą mnóstwa nowych gal – zyskało ostatnimi czasy na odbiorcach.

Usługi dodatkowe w STS

W STS konto pozwala nam również na korzystanie z usług dodatkowych, których cechami wspólnymi są całodobowe działanie, szybka formuła zakładów oraz brak większego zobowiązania związanego z zakładem.

Podstawową i istniejącą najdłużej usługą tego typu są oczywiście sporty wirtualne, w ramach których możemy obstawiać zmyślone rozgrywki w kilku dyscyplinach sportu. Za ich powstanie i prowadzenie odpowiedzialny jest komputer, a jeden mecz czy wyścig trwa w nich zaledwie kilka minut. Możemy w STS TV także obejrzeć wybrane transmsije na żywo.

Drugą usługą, której STS był pionierem na polskim rynku, są tak zwane gry karciane – Betgames. W ich ramach obstawiać możemy legalny poker, wojnę czy bakarat. Wszystko odbywa się w atmosferze przypominającą tę znaną z kasyna. Co jednak ważne, transmisje rozdań odbywają się na żywo i są prowadzone przez krupiera. W związku z tym pozbywamy się tutaj elementu planowania – rozdania nie kontroluje bowiem starający się nie doprowadzić do strat bukmachera komputer. Rządzi nimi czysta losowość.

5 / 5. Ocen: 55

Poprzedni artykułJaki w Betfan kod promocyjny 2023?