Pora na tydzień bez ryzyka u bukmachera Totalbet! Obstawiaj Wirtualne Sporty, a gdy podwinie ci się noga, będziesz mógł zgarnąć codziennie aż 40 PLN zwrotu!

Totalbet zwraca przegrane w Wirtualnych Sportach!
Totalbet zwraca przegrane w Wirtualnych Sportach!

Totalbet bonus na Wirtualne Sporty

Promocja Totalbet dostępna jest w dniach od 12 czerwca do 17 czerwca. Każda osoba zarejestrowana w Totalbet może z niej skorzystać.

Nie masz jeszcze konta u tego bukmachera? Oferta specjalna Totalbet bonus bez depozytu to coś, co można otrzymać przy rejestracji! Opisywany portal ma też dla graczy nawet 500 PLN przy wpłacie numer jeden.

forbet kod promocyjny. Wpisz: BETONLINE
forbet kod promocyjny. Wpisz: BETONLINE

Totalbet cashback dla graczy

Zwrot Totalbet przyznawany jest w przypadku pierwszego zakładu kwalifikacyjnego postawionego w konkretnym dniu. Maksymalnie na dobę można dostać 40 PLN cashbacku. Przez tydzień daje to aż 280 PLN!

Gracz otrzymuje w ramach tej oferty 100% postawionej stawki. Wszystkie pieniądze bonusowe przelewane są najpierw na saldo promocyjne, a dopiero potem na główne.

W celu przeniesienia premii na saldo podstawowe, należy dokonać 3-krotnego obrotu. Wszystkie z zakładów muszą posiadać minimum 3 zdarzenia na kuponie z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.20, a kurs łączny (całkowity) kuponu musi wynosić minimum 2,00.

Uwaga! Nie można w tej ofercie stawiać na sporty tradycyjne (mecze piłkarskie online itp.). Jedynie te wirtualne są brane pod uwagę i pozwalają na zgarnięcie ewentualnego zwrotu.

Środki są zwracane automatycznie. Nie trzeba się po nie w żaden sposób zgłaszać ani klikać w specjalne linki.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykuł20 PLN za każdą bramkę Polski z Macedonią w Forbet!
Następny artykułZakłady legalne BetClic. Bonus 550 PLN na start!
Doświadczony typer, który lubi zajmować się obstawianiem tenisa i koszykówki. Najlepszy bukmacher to dla mnie taki, który oferuje darmowe mecze i zakłady live w tym samym czasie! :)