Już w najbliższy weekend w zimowej stolicy Polski, jak nazywane jest Zakopane, czeka nas pasjonującą rywalizacja skoczków narciarski. Totolotek przygotował coś specjalnego na tę okazję!

Totolotek oferuje freebet na Puchar Świata w Zakopanem!
Totolotek oferuje freebet na Puchar Świata w Zakopanem!

Już na wstępie należy zaznaczyć, że opisywana promocja na skoki będzie obowiązywać tylko jeden dzień, dokładnie w niedzielę 20 stycznia, czyli w dniu konkursu indywidualnego na Wielkiej Krokwi. 

Na czym polega akcja specjalna? Otóż Totolotek oferuje swoim graczom darmowy zakład o wartości 20 PLN. Trzeba jednak spełnić określone warunki. To te najważniejsze:

  • postawienie zakładu na Puchar Świata w Zakopanem za minimum 50 PLN w dniu 20 stycznia 2019 roku
  • kurs zdarzenia na kuponie wyższy niż 1,05
  • wyłącznie zakłady proste

Każdy uczestnik akcji uprawniony jest tylko do jednej premii w postaci freebeta, bez względu na liczbę zagranych zakładów, które spełniają warunki promocji.

Darmowy zakład musi być wykorzystany na zakłady sportowe w Totolotku w przeciągu 30 dni, a na kuponie musi znaleźć się przynajmniej jedno zdarzenie o kursie minimalnym 1,50.

Zainteresowała Cię ta akcja, ale nie masz jeszcze swojego konta bukmacherskiego w Totolotku? Nic straconego. Jego rejestracja trwa dosłownie klika chwil, a proces odbywa się w całości online.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułLV BET daje 50 PLN za karnet na mecze!
Następny artykułW forBET 20 PLN na dobry start!