W czwartek 6 grudnia rozegrane zostaną dwa ostatnie mecze 1/8 finału Pucharu Polski. W tym dniu obchodzimy też Mikołajki. Bukmacher Totolotek połączył oba wydarzenia, oferując swoim graczom darmowy zakład.

Totolotek z mikołajkowym freebetem na Puchar Polski
Totolotek z mikołajkowym freebetem na Puchar Polski

Mikołajkowy bonus Totolotka skierowany jest wyłącznie do graczy, którzy posiadają swoje konto internetowe u wspomnianego bukmachera. Opisywana promocja nie dotyczy zatem zakładów zawartych w punktach stacjonarnych marki.

Na co mogą dziś liczyć klienci online? Totolotek oferuje darmowy zakład o wartości 20 PLN dla osób, które w dniu 6 grudnia postawią kupon za co najmniej 50 PLN, na którym jedno ze zdarzeń będzie pochodzić z czwartkowej oferty na 1/8 finału Pucharu Polski.

Pamiętaj, że z akcji promocyjnej wykluczone są zakłady systemowe! Każdy uczestnik może liczyć na tylko jeden freebet, który zostanie mu przyznany za pierwszy zakład spełniający warunki.

Dodatkowe środki mogą zostać wykorzystane wyłącznie na zakłady sportowe w aplikacji mobilnej Totolotka oraz na jego stronie internetowej, a zakłady zawarte za bonus muszą mieć kurs minimalny 1,50.

WAŻNE! Na wykorzystanie przyznanej premii mamy 30 dni. To z jednej strony dużo, ale z drugiej w gorący okresie świątecznym czas leci szybko. Pamiętaj, że jeśli nie wykorzystać darmowego zakładu w tym okresie, to środki zostaną wyzerowane.

Zainteresowała Cię opisywana oferta, ale nie masz jeszcze konta w Totolotku? Nic straconego! Proces rejestracji trwa dosłownie parę minut, jest zupełnie darmowy, a formularz można wypełnić online!

KONTO U LEGALNEGO BUKMACHERA OTWORZYSZ NA www.Totolotek.pl


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułMikołajkowy prezent od Etoto!
Następny artykułTylko 7 grudnia w LvBET większe wygrane na Ekstraklasie!