W poniedziałek 17 grudnia i pięć dni później, w sobotę 22 grudnia, Lechia Gdańsk rozegra swoje dwa ostatnie mecze w 2018 roku. Z tej okazji legalny bukmacher przygotował dla swoich klientów specjalną promocję.

Totolotek z ofertą specjalną na mecz Lechii!
Totolotek z ofertą specjalną na mecz Lechii!

Na skorzystanie z oferty nie ma zbyt wiele czasu, bo mecz Miedzi Legnica z Lechią Gdańsk rozpocznie się już o godzinie 18;00, więc od razu przejdźmy do szczegółów opisywanej akcji promocyjnej.

Składa się ona z dwóch części AKO% + Zwrotu Stawki. Pierwsza z nich dotyczy poniedziałkowego pojedynku, a druga tego sobotniego z Górnikiem Zabrze, który zakończy tegoroczne zmagania gdańszczan.  

Na co mogą dziś liczyć klienci Totolotka? Otóż wspomniany bukmacher oferuje bonus w wysokości 25% stawki do maksimum 50 PLN za postawienie kuponu składającego się z minimum czterech zdarzeń, w tym jednego z oferty na mecz Lechii.

WAŻNE! Tylko kupon spełniający te warunki i postawiony za minimum 200 PLN, gwarantujący maksymalną premię, pozwoli graczowi zakwalifikować się do drugiej, sobotniej części oferty specjalnej. 

Promocja 22 grudnia gwarantuje klientom Totolotka, którzy spełnili powyżej wspomniane warunki, zwrot stawki do maksimum 50 PLN. Zwrot dotyczy zakładu postawionego na mecz Lechii Gdańsk z Górnikiem Zabrze.

Jesteś kibicem gdańskiego klubu albo zaciekawiła Cię po prostu opisywana oferta, ale nie masz jeszcze swojego konta internetowego w Totolotku? To nie problem! Cały proces rejestracji zajmuje zaledwie kilka chwil i jest zupełnie darmowy, a formularz wypełnisz online bez wychodzenia z domu!

KONTO U LEGALNEGO BUKMACHERA OTWORZYSZ NA – www.Totolotek.pl


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułCzy bonus powitalny jest za darmo?
Następny artykuł„Królewska” oferta forBET!