Bukmacher LV BET ma dla graczy specjalną promocję w postaci turnieju typerskiego, w którym do zdobycia jest nawet 3000 PLN. Chcesz powalczyć z innymi o nagrody?

Turniej LV BET na MŚ U-20 w Polsce! 3000 PLN do wygrania!
Turniej LV BET na MŚ U-20 w Polsce! 3000 PLN do wygrania!

Bukmacher LV BET promocje

Oferta obowiązuje w dniach trwania mistrzostw świata do lat 20, które odbywają się w tym roku na polskich stadionach. Start imprezy już 23 maja 2019!

Jeżeli chcesz skorzystać z tej promocji, wystarczy, że będziesz stawiał zakłady na wybrane przez siebie mecze „polskiego” mundialu. Co bardzo ważne, twoje konto punktów będzie powiększało się bez względu na to, jak skutecznie będziesz typował!

darmowy bonus w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Ranking uczestników jest aktualizowany co poniedziałek i czwartek. Cały czas masz do niego wgląd na oficjalnej stronie internetowej bukmachera LV BET.

Liga typerów z nagrodami

Zgodnie z oficjalnym regulaminem opisywanej promocji, punkty liczone są w następujący sposób:

  • Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji
lvbet ranking nagród
lvbet ranking nagród

Uwaga! Punkty stacjonarne LV BET nie są brane pod uwagę w tej ofercie, dlatego też tylko aktywność przez internet jest zaliczana do rankingu.

Jeżeli nie masz konta w LV BET online, możesz to zmienić w każdej chwili. Warto wspomnieć, że LV BET bonus powitalny to 20 PLN bez depozytu z kodem „BETONLINE”, a potem nawet 1500 PLN!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułNawet 500 PLN od forBET, ale tylko w piątek 10 maja!
Następny artykuł20 PLN za każdą bramkę Polski z Macedonią w Forbet!
Doświadczony typer, który lubi zajmować się obstawianiem tenisa i koszykówki. Najlepszy bukmacher to dla mnie taki, który oferuje darmowe mecze i zakłady live w tym samym czasie! :)