Po rywalizacji w rozgrywkach Pucharu Polski zespołu z najwyższej klasy rozgrywkowej już w piątek wracają do zmagań w LOTTO Ekstraklasie. Bukmacher LvBET przygotował z tej okazji specjalną niespodziankę!

Tylko 7 grudnia w LvBET większe wygrane na Ekstraklasie!
Tylko 7 grudnia w LvBET większe wygrane na Ekstraklasie!

Wspomniana na wstępie firma w ramach swojego kalendarza adwentowego codziennie, aż do 24 grudnia włącznie, oferuje swoim klientom specjalne bonusy. W piątek 7 grudnia premia dotyczy zdarzeń pochodzących z oferty na LOTTO Ekstraklasę.

TYLKO dziś, gracze, których zakład na mecze naszej ligi okaże się wygrany będą mogli cieszyć się ze specjalnej premii od bukmachera LvBET, który dorzuci do kuponu dodatkowe 7%!

WAŻNE! Dzisiejsza akcja specjalna dotyczy tylko i wyłącznie zakładów zawartych w aplikacji mobilnej LvBET, co oznacza, że do promocji nie zakwalifikują się kupony postawione na stronie internetowej czy w jej wersji mobilnej!

To w zasadzie już wszystkie warunki, jakie należy spełnić w celu zdobycia bonusu +7%. Gracze nie muszą bowiem zapisywać się do oferty specjalnej, ani zgłaszać po należną im premię do wygranego kuponu.

Oczywiście musisz pamiętać, że uczestnikiem akcji świątecznej bukmachera LvBET mogą być tylko osoby pełnoletnie, które posiadają swoje konto bukmacherskie we wspomnianej marce. Bez niego udział z promocji nie będzie możliwy.

W niektórych przypadkach, tak jak dzisiaj, niezbędne będzie też posiadanie aplikacji mobilnej, którą można pobrać zupełnie za darmo ze strony internetowej legalnego bukmachera.

Jeśli jeszcze nie masz konta w LvBET, to wiedz, że rejestracja przebiega błyskawicznie i nic nie kosztuje. Mało tego, podczas wypełniania formularza możesz wykorzystać też wyjątkowy kod bonusowy. Wystarczy, że w odpowiednią rubrykę wpiszesz hasło: BETONLINE.

Tu poznasz szczegóły promocji i pobierzesz aplikację mobilną LvBET
www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułTotolotek z mikołajkowym freebetem na Puchar Polski
Następny artykułNawet 500 PLN do odebrania w forBET!