Szukasz w zakładach bukmacherskich specjalnych promocji na okres okołoświąteczny? Dobrze trafiłeś! Z tego tekstu dowiesz się o jednej z takich akcji. 

W LvBET znajdziesz kalendarz adwentowy 2018!
W LvBET znajdziesz kalendarz adwentowy 2018!

Kalendarz adwentowy LvBET to pomysł legalnego bukmachera na umilenie graczom czasu oczekiwania na nadejście Świąt Bożego Narodzenia. Promocja startuje już 1 grudnia i potrwa do samej Wigilii, czyli do 24 grudnia włącznie.

Kto może wziąć udział w tej akcji świątecznej opisywanej firmy bukmacherskiej? Jest ona skierowana do wszystkich klientów firmy LvBET i nie wymaga wcześniejszego zapisywania się do niej.

Gracze odsłaniając codziennie jedno okienko wirtualnego kalendarza dowiedzą się o specjalnej niespodziance, która na nich czeka. Wielu szczegółów jeszcze nie znamy, ale wiadomo, że w tym okresie uczestnicy zabawy będą mogli liczyć na większe wygrane!

>>> Aktualny KOD PROMOCYJNY w LvBET to: BETONLINE <<<

Pewne jest również to, że LvBET w ramach akcji przygotował coś nie tylko dla sympatyków piłki nożnej, która cieszy się największą popularnością wśród klientów zakładów sportowych. Specjalnych okazji mogą też wypatrywać fani np. skoków narciarskich, które królują w Polsce zimą.

UWAGA! Pamiętaj, że jeśli chcesz zostać uczestnikiem akcji świątecznej legalnego bukmachera LvBET, to musisz posiadać u niego konto. Bez niego udział w zabawie nie będzie możliwy. Jeśli jeszcze go nie otworzyłeś, to nic straconego. Czas rejestracja to tylko parę minut. Podczas wypełniania formularza możesz skorzystać z ekskluzywnego kodu bonusowego, a po aktywacji konta również z pakietu powitalnego.

Tu zarejestrujesz konto i poznasz szczegóły promocji LvBET
www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Następny artykułJak zdobyć freebet na start w TOTALbet?