Do końca stycznia klienci legalnego bukmachera forBET mogą liczyć na ekstra premię. Na czym polega ta promocja i kto może z niej skorzystać? 

Wyższe wygrane za poranne granie w forBET
Wyższe wygrane za poranne granie w forBET

Akcja specjalna trwa do końca miesiąca, a więc do czwartku 31 stycznia i jest skierowana do wszystkich osób, które posiadają swoje konto bukmacherskie w firmie forBET.

Jeśli nie masz jeszcze konta bukmacherskiego, a chciałbyś jest założyć, to powinieneś wiedzieć, że zrobisz to całkowicie za darmo na stronie internetowej marki, a cały proces trwa zaledwie parę minut.

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego możesz wykorzystać też ekskluzywny kod promocyjny, dzięki czemu zyskasz więcej niż osoby korzystające tylko ze standardowej oferty powitalnej.

>>> AKTUALNY KOD PROMOCYJNY FORBET: BETONLINE <<< 

Wracając do szczegółów porannej promocji opisywanego bukmachera, gracze mogą zyskać dodatkowe 14%, jeśli spełnią kilka warunków. Tym podstawowym jest postawienie kuponu pomiędzy godziną 6:00 rano a 12:00 w południe.

Na takim zakładzie muszą się znaleźć co najmniej cztery zdarzenia, w tym jedno specjalne „Wygrywaj więcej 14%” o kursie 1,14. Dzięki niemu automatycznie wygrana na kuponie powiększy się o kwotę premii. 

To już niemal wszystkie wymogi, jakie należy spełnić. Trzeba jeszcze tylko pamiętać, że do promocji nie kwalifikują się kupony zagrane za środki bonusowe i na Sporty Wirtualne.

Dopuszczalne są natomiast zakłady live oraz postawione za pośrednictwem aplikacji mobilnej forBET. Oprogramowanie na urządzenia przenośne pobierzesz za darmo na portalu marki.

Tu otworzysz darmowe i legalne konto bukmacherskie – www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułTotolotek daje 20 PLN na start!
Następny artykułLV BET daje 50 PLN za karnet na mecze!