Bukmacher legalny BetClic ma dla nowych graczy specjalny bonus, który daje nawet 500 PLN na start na obstawianie! Chcesz dowiedzieć się więcej? Poznaj szczegóły już teraz!

Zakłady legalne BetClic. Bonus 500 PLN na start!
Zakłady legalne BetClic. Bonus 500 PLN na start!

Legale zakłady BetClic i bonus na start

Firma bukmacherska BetClic działa na polskim rynku zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dzięki licencji Ministerstwa Finansów może oferować swoje usługi w naszym państwie, a my – grać w niej bez obaw o konsekwencje prawne.

Aby zarejestrować się w BetClic Polska, gracz musi wypełnić jedynie krótki formularz rejestracyjny. Po podaniu kilku podstawowych danych na swój temat można już zacząć obstawiać!

betclic w polsce
betclic w polsce

Kod promocyjny w BetClic Polska

Uwaga! Tylko przy rejestracji można wpisać kod promocyjny BetClic. Obecnie aktywny brzmi „KOD500” – podaje się go w odpowiedniej rubryce w jednym z kroków zakładania konta!

Co bardzo ważne, rejestracja jest możliwa także w BetClic Mobile iOS oraz na system Android. Przenośne zakładanie konta jest równie wygodne, co standardowe!

Maksymalny prezent na start od bukmachera BetClic to 500 PLN. Dodatkowe środki można wykorzystać na obstawianie wydarzeń dostępnych w ofercie portalu.

Bonus powitalny BetClic:

  1. Wchodzisz na BetClic.pl
  2. Dokonujesz rejestracji konta (kod promocyjny: KOD500)
  3. Dokonujesz pierwszej wpłaty
  4. Stawiasz kupon. Jeżeli przegrasz, dostajesz zwrot
  5. Grasz za bonus!

Masz dodatkowe pytania lub wątpliwości? Pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać albo skorzystać z formularza kontaktowego w BetClic!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.