Bukmacher legalny BetClic ma dla nowych graczy specjalny bonus, który daje nawet 550 PLN na start na obstawianie! Chcesz dowiedzieć się więcej? Poznaj szczegóły już teraz!

Zakłady legalne BetClic. Bonus 550 PLN na start!
Zakłady legalne BetClic. Bonus 550 PLN na start!

Legalne zakłady BetClic i bonus na start

Firma bukmacherska BetClic działa na polskim rynku zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dzięki licencji Ministerstwa Finansów może oferować swoje usługi w naszym państwie, a my – grać w niej bez obaw o konsekwencje prawne.

Aby zarejestrować się w BetClic Polska, gracz musi wypełnić jedynie krótki formularz rejestracyjny. Po podaniu kilku podstawowych danych na swój temat można już zacząć obstawiać!

betclic online nowy bonus 550 PLN
Nowy bonus legalnego bukmachera Betclic – Bonus cashback 550 PLN

Kod promocyjny w BetClic Polska

Uwaga! Tylko przy rejestracji można wpisać kod promocyjny BetClic. Obecnie aktywny brzmi „KOD550” – podaje się go w odpowiedniej rubryce w jednym z kroków zakładania konta!

Co bardzo ważne, rejestracja jest możliwa także w BetClic Mobile iOS oraz na system Android. Przenośne zakładanie konta jest równie wygodne, co standardowe!

Maksymalny prezent na start od bukmachera BetClic to 550 PLN. Dodatkowe środki można wykorzystać na obstawianie wydarzeń dostępnych w ofercie portalu.

betclic w polsce
betclic w polsce

Bonus powitalny BetClic
⬇️⬇️⬇️

  1. Wejście na BetClic.pl
  2. Dokonanie rejestracji konta (kod promocyjny: KOD550)
  3. Pierwsza wpłata
  4. Postawienie kupon. Przegrana = zwrot!
  5. Obstawianie za bonus!

Betclic cashback opinie graczy

Cashback w Betclic Polska oferowany jest już na tyle długo, że bez problemu można sprawdzić, jakie opinie graczy dostępne są w sieci. Czy zwrot uznawany jest za promocję godną uwagi? Oczywiście, najlepiej przekonać się o tym na własnej skórze. Są jednak na pewno tacy, którzy w pierwszej kolejności wolą zapoznać się z komentarzami innych.

Betclic opinie są bardzo pozytywne. Trzeba przyznać, że zagraniczna jakość w polskim, legalnym wydaniu bardzo przypadła graczom do gustu. Cashback odbiera się bez problemu, a jego wypłata jest możliwa po spełnieniu niekoniecznie skomplikowanych wymogów.

„Bardzo dobry bonus powitalny. Szkoda, że tak mało firm w Polsce ma zwrot w swojej ofercie. Moim zdaniem to lepsze niż kasa za wpłatę”

„Postawiłem na co chciałem i akurat wygrałem. Zdobyłem sporo, ale mogłem też stracić. Dzięki Betclic postawiłem sobie bez ryzyka i nie musiałem tracić czasu na nerwy!”

„Podobno dobrego bukmachera poznaje się po tym, co daje graczom na start. Jeżeli tak jest, Betclic jest dla mnie absolutnym numerem jeden w Polsce!”

Bez najmniejszego problemu dostałem zwrot, a potem go wypłaciłem. Betclic cashback to chyba jedna z tych premii, które trudno jest krytykować, bo po prostu nie ma za co!”


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułTotalbet zwraca przegrane w Wirtualnych Sportach!
Następny artykułKOD550 w BetClic Polska. Cashback 550 PLN na start!
Doświadczony typer, który lubi zajmować się obstawianiem tenisa i koszykówki. Najlepszy bukmacher to dla mnie taki, który oferuje darmowe mecze i zakłady live w tym samym czasie! :)